Je ho tam třeba?

Takhle v sobotu (včera), mě napadlo, že bych v neděli (dneska), mohl napsat článek na web. Říkal jsem si o čem tak napsat … A pak mě napadlo, že se vás zeptám, co takhle běžně děláte ve středu. Takže? Středa! Je ho tam třeba?

Pokud jste činorodí a máte rádi různé společenské události, pak by vaší pozornosti neměly ujít naše Středy ve středu města. Na srpen jsme pro vás přichystali další set koncertů, z nichž první máme již ža sebou. A musím říct, že koncert Pub Animals byla skutečně akce, co svět neviděl. Lidí jako much. Ještě, že jsou lidi dostatečně velcí, aby nepadali do piva.
O občerstvení na našich akcích se strará světoznámý a veleúspěšný Drinky bar a samozřejmě ministánek našeho minipivovaru. A jestli bude takové parno jako posledně, tak ho tam určitě třeba bude (myslím BEERANKA). Tuto středu byla navíc i možnost ochutnat na čerstvém vzduchu naše první ovocné speciální pivo CHERRYBEER. Povedlo se a rychle mizí, takže pospíchejte do Singer pubu ochutnat, aby na vás ještě zbylo.

Kdo se nezúčastnil nemusí být smutný. Koncerty máme přichystány do konce prázdnin ještě tři. Takže když se bude chtít pobavit, popít a užít si zábavy s lidmi, kteří mají stejné zájmy.  Vždyť vy víte…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − čtyři =