Perný týden

Pivovar za sebou nemá ještě ani rok existence a za tu dobu, už jsme toho zažili i udělali poměrně hodně. Ale to co nás čeká nyní, to nemá v BEERANKOVSKÉ historii obdoby.
Zítra koncert BETTER WAY u Sokolovny v rámci projektu Středy ve středu města, v pátek a v sobotu účast na slavnostech piva města Písek a do toho ještě přípravy na novou marketingovou kampaň a dokončovací práce na překvapeních určených pro náš 2. pivní festival. Jestli jsem si někdy nepotřeboval zapomenout telefon u příbuzných na Moravě, tak to bylo právě nyní. Ale co. Všechno se jednou musí zkusit. Dnes mi můj drahý debil přišel poštou a já mobil mohl začít dohánět resty za dva dny.logo_pivopisek_perny

Jak už jsem zmínil, zítra náš čeká jeden z posledních středečních koncertů v rámci letošního projektu Středy ve středu města. Tentokrát to bude českobudějovická hardcore ikona BETTER WAY. Zítra to bude rozhodně stát za to. Už podle toho, že se moje milá objednala k holiči. Předpověď říká, že i počasí se zítra umoudří, takže neváhejte ani minutu a zapište si zítřejší koncert do diáře.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − 9 =