Slavnosti piva Písek – 2014

Takže přátelé, BEERANEK bude opět v akci. A to ne ztracen, jako božský CHUCK, ale v akci festivalové. Čeká nás náš druhý a pro letošek poslední pivní festival.

Slavnosti piva Písek je akce mnohem větší než náš dosud jediný festivalový zářez. Na festivalu NA JEDNO bylo dohromady 10 minipivovarů. Písecké pivní slavnosti vám nabídnou takřka 3x více pivovarů, přesněji 27. A nebude to jen o minipivovarech. Budeme se tu krčit ve stínu velikánů, v čele s Plzní nebo Budvarem. Věřím, že si najdete cestu i k ministánku našeho minipivovaru a uchutnáte něco co si běžně v „sámošce“ rozhodně nekoupíte. Pokusíme se to udělat, tak abychom s sebou měli všechna naše stálá piva. Předpokládáná situace je, že po celou dobu bude naražen BEERANEK 13° SPECIAL a na druhé pípě protočíme obě naše 11° piva. Tedy jak BEERANEK 11° světlý tak BEERANEK 11° polotmavý.

logo_pisek_prispevek_300Během festivalu si u nás budou moci pivní sběratelé rozšířit sbírku sklenic o originální pivo sklo našeho minipivovaru. Ke sklenici vám samozřejmě, přidáme pivní podtácek a kelímek na cestu.
Kelímky byly překvapení pro náš první pivní festival NA JEDNO v Borovanech. A podařilo se. Byli jsme jediní, kdo kelímky s vlastním logem měl. Pro druhý festival, chystáme také speciální překvapení. Napovím jen tolik, že se bude jednat o velmi netradiční a ještě praktičtější pivní suvenýr. A zdaleka to nebude taková „masovka“ jako kelímky.

Již brzy vás bude čekat další zajímavá nabídka ze strany našeho minipivovaru a nebude se týkat jen našeho webu. Bude to akce, která přesahuje naše běžné marketingové možnosti. I když našemu marketingu věříme, občas je třeba aby se i ty nejmenší minipivovary staly nedílnou součastí globalního pivního světa. Tato akce také, zatím zůstane zahalena tajemstvím. Ale nebojte se dočkáte se již brzy.

Přeji hezký den

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *