Web v záběhu

Je to již více jak půl roku co se na pivním trhu objevila nová značka – BEERANEK. Minipivovar BEERANEK se přidal k dalším lokalním pivovarům jako je Kněžínek nebo Žumberk a snaží se vám přinášet trošku jiný zážitek, než jaký si můžete dopřát po konzumaci bežných „velkoprodukčních“ piv nebo nedej bože po nákupu lahvového piva v některém ze supermarketů.

Půl roku. Čas naplněný prací, plný nových výzev a to jak v oblasti výroby piva, tak i v oblasti propagace. Dorazily sklenice, na festivalu NA JEDNO v Borovanech jsme měli jako jediní pivní kelímky s vlastním logem, podtácky (které pro vás máme již delší dobu)  a v neposlední řadě náš web. Další projekty budeme postupně spouštět. V nejbližší době například BEERFORUM, kde budete mít prostor pro vaše otázky a odpovědi na daná témata. Návrhy na témata (okruhy), které by vás zajímaly rádi uvítáme na našem emailu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Další projekt, který vás v nejbližší budoucnosti čeká bude směnárna pivních podtácků (marketingových předmětů). Směnárna je nyní ve stádiu testování, ale pevně doufám, že ji v nejbližší době spustíme „naostro“.

Po delším čase jsme na webu udělali menší úpravy vzhledu a zobrazení informací. Na stránce kontakt si můžete nyní udělat i orientační obrázek o vývoji návštěvnosti webu. Snad tyto úpravy přispěly k efektivnosti, co se týče procházení webu. Další úpravy samozřejmě plánujeme.
Když jsem zmínil statistiku návštěvnosti webu, nemohu si nevšimnout jedné paralely – v době kdy měl web největší návštěvnost, se ztratilo nejvíce sklenic. Upozorňuji, že toto nebyla výzva k odnášení sklenic :-) …

Máme za sebou také první ostrý test chuti piva – festival minipivovarů NA JEDNO v Borovanech. Umístili jsme se třetí a to (ve spojení s jedinečností co se týče kelímků) nás vyburcovalo k další aktivitě na všech frontách. Novinkou v pivovaru je chystaná příprava višňového svrchně kvašeného 11° plzeňského ležáku. Snad se nám bude dařit jako dosud. Jediné co nám chybí, jsou vaše ohlasy a to jak na naše piva tak i na náš web. Přidejte komentáře na web nebo facebook. Pište nám. Pokusíme se vždy reagovat co nejdříve. Podnětné připomínky mají přednost :-) a budeme za ně rádi. Stejně jako vy jsme si vědomi, že nikdo nesežral šalamounovi hovno nebo jak se to říká.

Na další pivní festival pojedeme pravděpodobně až v září, tak bude čas ladit naši webovou aplikaci. Jsme otevřeni jakýmoliv připomínkám ohledně přehlednosti našeho webu. Pokud nemůžete něco najít nebo se vám to zdá komplikované, napište nám. Pokud jste našli co jste hledali, pak vám přejeme příjemné počteníčko.

A na závěr. Takhle vidím web já. Jak ho vidíte vy ?

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

čtyři × čtyři =