BEERABEK sklenice set prujezd

Poklidný velký páteček

Velký pátek. Pro někoho možná trošku sváteční večer. Pro jiného večer jako každý jiný. Podle mě by si měl každý věřit čemu chce a neměl by to hlavně „cpát“ ostatním. Jde přece hlavně o to abychom si užili poklidný velký páteček. Když si občas najdu čas na zprávy připadám si jako na křižácké výpravě. Jen jsem nějak nezachytil, kdo to celé vlastně začal. Pokud tedy období křižáckých výprav, ve smyslu moje víra je víc než tvoje, vůbec kdy skončilo. To jen my Češi, bezvěrní psi, se vždycky nějak domluvíme.

Necháme raději globální problémy večerním zprávám a zaměříme se na to co je na dnešním dni speciální a důležité pro nás. Jedna stará pranostika říká: Velký pátek deštivý – dělá rok žíznivý. Nezbývá než doufat, že se počasí umoudří, jinak zase budeme mít celej rok narváno.

Připravili jsme pro vás, na ten velký svátek, jednu tématickou tapetu BEERANEK na monitor ve vysokém rozlišení

Tapeta BEERANEK – porozumění
Tapeta BEERANEK – porozumění

Tapeta BEERANEK na Váš monitor ke stažení zdrama.

.

Možná si budete říkat, čím je tato tapeta vlastně tématická? Letos se nám totiž sešli Velikonoce v jednom týdnu se dnem autismu a porozumění. Takže vážení věřící, prosím o trošku vzájemného porozumění. Nic Vám to neudělá.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *