Beerpásek

pořádný opasek pro každého pivaře!!!

Opasek BEERANEK je opravdový unikát. Už nás nebavilo, jak se nám naše kupované opasky pořád kroutí a tak jsme si dali vyrobit vlastní. Z nejkvalitnější dostupné kůže, kterou jsem nechali ještě zalisovat. To zajistí vyšší odolnost materiálu proti poškození, znečištění i proti kroucení. Co se týče zpracování – jen kvalitní ruční práce. Každý kus je unikát. Kdo si potrpí na opravdovou kvalitu, ten si skutečně pohoví. Klasická jednoduchá spona je funkční prvek, který „neruší“ při pohledu na krásnou kůži u níž je pásek vyroben. Krásná, funkční a prostá věc, jakých už dnes mnoho není.

Originální pivní opasek BEERANEK. Jednoduchý a kvalitní. Jako vše, oč se v životě snažíme. Co se designu týče, nejedná se skutečně o žádnou extravaganci. Prostě jsme objednali tu nejkvalitnější kůži, která je v čechách běžně k mání (90%), nabarvili ji, osadili prostou přezkou a opatřili naším logotypem. BEERPÁSEK je na světě. Nechci se holedbat, že jsme jediný minipivovar, který má vlastní pásky jako propagační předmět, ale určitě jich mnoho nebude.

A PROTO prosím zpozornětě všichni sběratelé pivních kuriozit a marketingových předmětů. Pásků bylo vyrobeno omezené množství, z nichž část, je jich už rozebrána. Co do počtu se určitě jedná o zajímavou raritu.
33 BEERPÁSKŮ ve třech barevných kombinacích a dvou délkách a NAVÍC – ZCELA ZDARMA – i varianta obrácená. Nesjme sice v marketingu ani zdaleka tak dobří, jako náš idol Horst Fuchs, ale máme náš pivovar rádi a proto občas uděláme „něco“ navíc. To „něco“ co dělá rozdíl mezi tím, když něco děláte proto, že TO MÁ SMYSL a ne jen pro peníze.