[sam_block id=2]

V současné době nemáme, žádné vlastní pivní etikety. Nemáme zatím žádnou technologii na stáčení piva do lahví. Etiketa i stáčení do lahví jsou samozřejmě v dlouhodobém plánu.
Nicméně pro etikety platí stejné pravidlo jako pro podtácky. Nezasíláme etikety, stejně jako podtácky. Etikety i podtácky budou sloužit jako doplňkový marketingový materiál k našim sklenicím a výhledově i lahvovým pivům a kdoví čemu dalšímu. Vše bude jasně popsáno v eshopu.

Pivní sklenice s logem našeho minipivovaru si můžete objednat prostřednictvím eshopu. Stejně jako u podtácků budou postupně přibývat varianty. Budou použity různé barevné varianty logotypu a plánujeme i jiné typy sklenic.
Naši současnou nabídku si můžete prohlédnout na našem eshopu. Upozorňujeme na možnost zakoupení sklenic v setech za zvýhodněnou cenu. Navíc platí přímá úměra. Čím větší objednávka tím více doplňkového propagačního materiálu.

Stála piva našeho minipivovaru:

BEERANEK 11° světlý
BEERANEK 11° polotmavý
BEERANEK 13° SPECIAL

Pro každý rok vybereme 2 – 3 pivní festivaly, kterých se zůčastníme. Na festival jezdíme vybaveni našim ministánkem a vždy připravujeme nějakou raritu pro sběratele a sběratele propagačních předmětů.
Pro rok 2014 jsme vybrali festivaly NA JEDNO v Borovanech (31/5/2014) a Písecké pivní slavnosti (5,6/9/2014).
Rok 2015 brzy upřesníme.

Pro pivní turisty skvělá příležitost ubytovat se přímo v “budově” minipivovaru. Varna piva je uvnitř baru Singer Pub, spilka se nachází v přízemí pod jedním z apartmánů a na chladič si můžete sáhnout cestou na kutě přimo na schodišti hostelu.
Ceny mírné, obsluha vzorná a to vše navíc v samém centru Českých Budějovic. Přijeďte se na nás podívat.

V rámci slevové akce Pivní pouť portálu SLEVOMAT si u nás můžete dopřát jakéhokoliv BEERANKA z aktuální nabídky. Nejsme bohužel schopni garantovat dostupnost všech našich stálých piv po dobu trvání celé akce. Jako orientační údaj o dostupnosti našich piv mohou sloužit grafy na hlavní straně našeho webu.

Nechceme vás omezovat, co se týče času uplatnění, vámi zakoupeného voucheru. Nejedná se však o klasickou objednávku na baru a tak musíte mít v exponovanější časy  (např. v pátek okolo 23:00) trošku trpělivosti. Obecně bych doporučil k uplatnění voucheru nějaký vhodnější čas, než jsem uvedl výše.
Berte to z té lepší stránky. Když bude plno budete mít aspoň čas “nasát” atmosféru baru.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Je několik způsobů jak tuto situaci vyřešit …

Kontaktujte nás

Společně tu záhadu určitě vyřešíme. Ozveme se vám co nejdříve.

BEERFORUM

Projděte si naše pivní forum a zeptejte se ostatních uživatelů