Plachanda Open

Plachanda Open 2023

Dnes pro vás budeme točit pivo v Plachého ulici pře restaurací La Bodega. Plachanda Open je tradiční akce, které se rádi účastníme. Přijďte ochutnat nějaké dobroty a spláchněte je naším BEERANKEM. Hezký den

Pivovarská sešlost na Hluboké - 17. 6. 2023

Pivovarská sešlost na Hluboké – 17. 6. 2023

Co takhle v sobotu na pivko na Hlubokou? Dopoledne si můžete zazávodit na kole v rámci seriálu závodů Kolo pro život a poté spláchnout žízeň u nás na stánku. Aspoň se pak budete moci znaveni opírat o kolo cestou domů. Je to krásná vycházka…

LARVA LIVE 10. 12. 2022 Singer Pub

LARVA LIVE 10. 12. 2022

LARVA LIVE v baru Singer Pub. Začátek: sobota 10. 12. / 20:00

Ramones Revival v baru Singer Pub

RAMONES Revival 16. 12. 2022

PIVO – PUNK ROCK. Oblíbená kombinace. BEERANEK – RAMONES Revival v pátek večer 16. 12. zní tedy skvěle. Zajděte na pivko!

Budějce město piva 2022

V pátek 12. 8. 2022 bude ve 14:00 slavnostně zahájen další ročník Festivalu budějckých pivovarů. Již tradiční akce určitě stojí za návštěvu. Vzhledem k absenci pivovaru Čtyrák byl pozván „na divokou kartu“ pivovar Hulvát. Budeme se na vás těšit na Sokolském ostrově. Dej bůh štěstí.

Pivovarská sešlost 2021 plakát

Pivovarská sešlost 2021

Přijďte si dnes 19. 6. 2021 od 14:00 vychutnat vašeho oblíbeného BEERANKA na Hluboké nad Vltavou. Festival Pivovarská sešlost se uskuteční tradičně na náměstí.

z baru do hotelu

Z baru do hotelu

Z mnoha důvodů jsme se rozhodli přesunout minipivovar BEERANEK na novou adresu – z baru do hotelu. Nejdůležitější aspekt tohoto rozhodnutí byla rozhodně kvalita piva. V útulných, ale stísněných prostorech baru Singer Pub, se stalo vaření piva postupem času spíše komplikací. Jak pro hosty, tak především pro našeho sládka.

Pivní kurýr BEERANEK

Časy jsou zlé a proto si musíme pomáhat. Nechci malovat čerta na zeď, ale pokud to takto půjde dál, může se klidně stát, že zanikne jedna z nejpromyšlenějších pivních značek na trhu českých minipivovarů. Ano je tomu tak! I BEERANEK má na kahánku.

Na jaře jsme v období omezeného pohybu investovali prostředky a energii do přesunu minipovaru z baru Singer Pub do budovy Hotelu u Budvaru. A nyní, když už se konečně výroba na novém místě zaběhla tak jak má, nemáme naše pivo kde prodávat.

Podpořte svůj oblíbený minipovovar nákupem piva v PET lahvích. Při objednávce 5 a více kusů PET (což je i hranice minimální objednávky) vám pivo v rámci Českých Budějovic přivezeme ZDARMA až domů, abyste nemuseli cestou pro pivo riskovat život.

Objednat pivo můžete buď na telefonu 608 120 102 – Radim Beránek nebo vyplňte náš formulář na webu a my Vás budeme kontaktovat telefonicky a upřesníme podrobnosti objednávky.

Rozvoz předběžně plánujeme v odpoledních hodinách cca. mezi 15 ař 20 hodinou. Vše je ale o domluvě a objednaném množství piva.

Děkujeme za podporu a sdílení

Změna systému výdeje piva v PET

Změna systému výdeje piva v PET

Děkujeme všem za zájem o naše pivo v PET lahvích. Abychom vám i nám situaci usnadnili, měníme systém na výdeje piva v PET lahvích.

Výdej piva v baru Singer Pub vždy po předchozí telefonické domluvě. Do 12:00 najdete na místě našeho sládka Petr Dvořáka – 603 710 986. V odpoledních hodinách je možno domluvit výdej s majitelem – Radim Beránek 608 120 102. Naše pivo můžete rovněž zakoupit v prodejně AlkoDrink – na adrese J.Boreckého 29,
České Budějovice, 37011. V případě osobního vyzvednutí volejte prosím předem – ušetříte tak, především váš čas. Děkujeme za pochopení.

Jedna novinka na závěr. Již zítra dostanete pravděpodobně naše pivo i s inovovanou verzí etikety. Ještě jednou všem děkujeme za podporu.