Na objednávku vám stočíme

BEERANEK do sudu

Beeranek do sudu. Nabízíme možnost objednávky a osobního odběru piva Beeranek v KEG sudech o objemu 30 a 50l.
U bežné objednávky nepočítáme s množstvím větším než 2 sudy KEG. V případě zájmu o větší množství našeho piva nás prosím kontaktujte buď telefonicky, emailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře s dostatečným časovým předstihem.

Díky zkušenostem našeho sládka Petra Dvořáka, proběhlo spuštění výroby piva Beeranek naprosto hladce. K objednání jsou tak běžně piva z naší stálé nabídky: 11° světlý ležák, 11° polotmavý ležák, 13° SPECIAL 13° DIABLO NEGRO. Pivo je k odběru v baru Singer Pub.

Pokud si budete chtít pivo objednat, pak je nejjednodušší cestou použití našeho kontaktního formuláře. Budete muset vyplnit typ požadovaného piva, objem sudu, počet sudů a datum vyzvednutí. Vzhledem k tomu že máme v pivovaru vlastní myčku na sudy, bude možnost si nechat pivo natočit buď do vlastní nádoby (po uhrazení poplatku 100 Kč za sanitaci)  nebo vám sud zapůjčíme oproti záloze 1000 Kč. Po odeslání dotazníku vás budeme kontaktovat co nejdříve kvůli potvrzení či upřesnění objednávky.

Stejné informace jako v dotazníku po vás budeme požadovat i v případě objednávky emailem či po telefonu. V případě nejasností nebo dotazů nás kontaktujte prostřednictvím kteréhokoliv z kontaktů uvedených na našem webu.

Každý sud musí být před naplněním důkladně vyčištěn. Jedině tak jsme schopni zaručit, že bude mít pivo v době konzumace takovou chuť, jakou od něj očekáváte.

[contact-form-7 id=”624″ title=”Beeranek do sudu”]