Hostel SingerPub se nachází pár metrů od historického centra Českých Budějovic. Na dosah ruky tak máte věhlasné čtvercové náměstí obklopené podloubími středověkých domů, Samsonovu kašnu, renesanční radnici a nebo slavnou Černou věž.
Náš hostel nabízí nonstop provoz po celý rok, levné a přesto komfortní ubytování. Samozřejmostí jsou čisté pokoje a apartmány – foto k nahlédnutí, WiFi internetové připojení a kulturní i dopravní infoservis na recepci.
Rezervace lze také kromě využití specializovaných portálů uskutečnit přímo na našich stránkách. V případě jakéhokoli dotazu nebo vyskytnuvších se nejasností využijte kontaktní formulář.

Hostel SingerPub nabízí k ubytování dohromady 20 lůžek.
Pochlubit se může dvěma apartmány pro dvě až čtyři osoby. Tyto prostory mají vlastní toaletu, koupelnu a kuchyň. Přísluší k nim i zádveří.
Další tři pokoje (čtyřlůžkový + jednolůžkový a osmilůžkový dorm) mají vždy společnou toaletu, koupelnu a předsíň.
Více napoví foto.

Pro setkání a pobavení s přáteli je pro Vás připravena společenská místnost, kde je k dispozici počítač s internetovým připojením.
Ceny uvádíme výše. S ubytovacími prostory a také s dalšími službami Vás rádi blíže seznámíme přímo na místě na naší recepci. Pro dotazy online využijte náš kontaktní formulář nebo volejte na čísla uvedená v kontaktech. Vše v pořádku? Můžete se pustit do rezervace.