Marketing

Medový speciál Honeybanny AKA Medobír BEERANEK je medový speciál plzeňského typu. Pivo bylo v průběhu vaření obohaceno o 20kg velice kvalitního medu od místního včelaře a po více než deset týdnu zrálo v ležáckém tanku.
Slyšel jsem mezi prvními ohlasy na druhou verzi podtácku dotazy, proč je zde inspirace Japonskem? Na toto nedokážu odpovědět. Každý máme jiné oko. Konnichiwa!
Diablo Negro 13° - spodně kvašený sušší speciál plzeňského typu připravovaný tradičním postupem. K běžně používanému sladu, byl při vaření použit kvalitní pražený slad - mour. Inspirací nám byl silný hutný stout. Našemu záměru je uzpůsobena i doba zrání našeho speciálu. Jedná se o aromatický a hutný speciál, který vás přiblíží nebezpečně blízko temné straně síly.
Opasek BEERANEK je opravdový unikát. Už nás nebavilo, jak se nám naše kupované opasky pořád kroutí a tak jsme si dali vyrobit vlastní.
Náš první kelímek je obou stranách opatřen logotypem pivovaru. Název pivovaru v logu jsme ponechali bez barevné výplně, což nám v praxi umožnilo poměrně levně dosáhnout efektu změny barvy písma našeho pivovaru v průběhu konzumace piva.
CHERRYBEER je klasický spodně kvašený ležák plzeňského typu dochucený skutečnými višněmi. Žádná barviva, ani chemie. Jeho plně ovocná chuť ve vás zanechá pocit prosluněného dne, i když počasí zrovna nepřeje.
Cena hned na prvním festivalu znamená, že jsme se při hledání "dokonalého" ležáku plzeňského typu vydali správnou cestou. Čeká nás však ještě dlouhá cesta plná pokusů a určitě i omylů.
Děkujeme ještě jednou za vaše hlasy. Je to příjemný doping pro naše další úsilí.
Natáhnout se po dlouhé zimě do měkoučké voňavé trávy a dát si jen tak pivko na sluníčku je asi sen mnoha z nás.
Do trávy se u nás sice nenatáhnete, ale můžete si dát náš "jarně" zelený 11° velikonoční ležák.
Jedná se o jediného Beránka mezi BEERANKY. Jaro je tu! Mládí má zelenou. (hlavně v noci ...)
Tak už se nám to blíží vážení a milí přátelé. 1. ročník festivalu NA JEDNO v Borovanech už doslova klepe na dveře. 31.5. v 10 hodin to vypukne. Přípravy probíhají hladce až na to, že máme pocit, jako bychom byli ve Vietnamu (toto není výtka vůči žádné menšině, nýbrž k počasí).
Náš první podtácek je na přední straně opatřen logotypem pivovaru a na zadní QR kódem, který váš chytrý telefon nasměřuje k nám na web na stránku kontakt. Jako podkladovou barvu jsme pro první tácek zvolili základní barvu našeho logotypu.
Náš první „speciál“.
Nejedná se o speciál, ale o speciální klasický 11° ležák plzeňského typu. Zabarvení piva je stylové - do zelena. Ostatně jako u všeho co souvisí se svátkem Saint Patrick`s day. Ptáte se na chuť? Nechte se překvapit. Rozhodně přijďte ochutnat a oslavit s námi svátek svatého Patricka.
Český granát je podobná veličina a unikát jako České pivo. A je to právě barva Českého granátu, která charakterizuje nejlépe barvu našeho klasického polotmavého ležáku.
Jantarová barva a plná chuť s lehkým medovým nádechem jsou hlavními charakteristikami našeho stálého speciálu.
Pro nás jednoznačná volba. Svěží pitelné pivo, které bude chutnat celý večer, aniž by Vám následující ráno "nechutnalo".