[sam id=3 codes=’false‘]

Tácek za tácek?

Tak jako to bylo dříve? Žádný prodej …

Jak jste si již mohli všimnout nezasíláme naše pivní tácky sběratelům. Není to proto, že bychom pivní sběratele neměli rádi nebo něco podobného. Je to především proto, že nikdo z nás nemá časovou kapacitu, aby jednotlivě zasílal pivní tácky každému sběrateli zvlášť. Naše rozhodnutí samozřejmě také zvýhodňuje pivní turisty před sběrateli. Pivní turista, který se rozhodne navštívit náš pivovar a přespí u nás v hostelu dostane samozřejmě nějaké pivní suvenýry zdarma.
Zárověň jsme nechtěli aby přišli zkrátka pivní sběratelé. Rozhodli jsme se proto pro spuštění webové aplikace jež Vám, pivní sběratelům umožní měnit své tácky mezi sebou.
Sháníte pivní podtácek BEERANEK? Určitě se najde někdo z Českých Budějovic a okolí, kdo je s vámi rád vymění. Prostřednictvím našeho webu můžete jednoduše vložit vámi nabízený podtácek a třeba se protinabídky dočkáte.
Primárně jsme založili SMĚNÁRNU pro ty z Vás, kteří bažíte po svém vlastním podtácku BEERANEK. Směnárnu lze ovšem použít k výměně jakýchkoliv pivních podtácků. Pokud se vám bude naše směnárna líbit, můžete si registrovat účet u nás na webu a spravovat si vámi často měněné podtácky.
V případě dotazů či připomínek nás prosím kontaktujte – nejlépe emailem.

[jobs]