Pivní podtácky BEERANEK v. 2

Opět něco pro sběratele. Když jsme objednávali zhruba před rokem první sadu pivních podtácků pro náš minipivovar, domnívali jsme se že nám takové množství podtácků vydrží roky. Opak byl pravdou. 5000 kusů podtácků… Některé jsme rozdali sběratelům na festivalech, přidali k zakoupeným půllitrům nebo poskytli na „pobočky“, které měly zájem čepovat našeho BEERANKA. Zbytek jste použili k mě neznámým účelům vy, naši milý hosté. Už jsme se nemohli dívat na to jak mnozí z vás při žmoulání tácků Budvaru či Plzně pokukujete nesměle po něčem na co už jste zvyklý. Po podtácku BEERANEK!

Na rovinu přiznávám, že nás tato situace zastihla nepřipravené. Dlouho jsme nemohli dospět k nějakému kloudnému návrhu, který by se líbil všem zúčastněným ve schvalovacím procesu. Nakonec se vše povedlo a podtácky jsou na světě. Snad se vám budou žmoulat stejně dobře jako ty první…

Podtácky BEERANEK v.1

Z výroby jsem vyzvedli 1. verzi originálních BEERANEK podtácků. Je to první sada. Objevujeme neprozkoumaná uzemí. Opět. Jako již tolikrát v poslením roce. Zvládli jsme stavbu pivovaru, zavedení výroby piva, ale i z takové věci jako jsou 1. pivní podtácky jsme nervozní. Snad se podaří vše jak má a QR kód bude čitelný na všech zařízeních.

Debatovali jsme jak s tímto marketinkovým produktem budeme nakládat a výsledkem je, že tácky nebudeme zasílat poštou. A to z toho důvodu, že jich nebude tisknuto dostatečné množství. Samozřejmě chceme dát šanci sběratelům pivních podtácků. Z tohoto důvodu bude z každé sady podtácků „archivována“ sada 250 ks podtácků.
Část podtácků bude určena pro sběratele. Čas od času na webu vyhlásíme nějakou soutěž a jedna z cen bude určitě sada podtácků BEERANEK. Další způsob jak budete moci získat naše podtácky, bude učást na pivních festivalech, kterých se s naším pivem v budoucnosti zúčastníme. Informace o tom, na kterém festivalu nás budete moci najít, zveřejníme vždy s dostatečným časovým předstihem na našem webu. Pro letošek je zatím plánována pouze návštěva města Písek. Termín upřesníme na webu, včetně dalších potřebných informací.
Další způsob jak získat naše pivní podtácky je samozřejmě návštěva našeho pivovaru. Nejlépe několikadenní. Máte totiž možnost se ubytovat v našem hostelu přímo nad pivovarem a spojit tak objevovaní malebných koutů jižních Čech s ochutnávkou našeho piva v baru Singer pub a posbíráním nějakých těch propagačních materiálů.

Vlastních marketingových produktů do budoucna plánujeme víc. Nyní již například řešíme umístění vlastní grafiky na sklenice a … A nechte se překvapit. Sledujte náš web. Přijeďtě navštívit náš hostel. A vy budějičáci, pijte naše pivo a (s)mějte se dobře. Hlavně vy dva za barem :-).