Knížecí návštěva

Koncem minulého týdne k nám do baru, potažmo minipivovaru, zavítala velmi milá návštěva. V rámci převolební agitace navštívil České Budějovice jeden z našich nejoblíbenějších politiků – Karel Schwarzenberg. Nemohli jsme si tuto příležitost nechat ujít a pozvali jsme pana poslance na naše pivo. K naší nemalé radosti přijal.
A tak v pátek 19.9 odpoledne Karel dorazil. Po krátké prohlídce ležáckých tanků a popisu postupu výroby a zrání našeho piva, došlo i na ochutnávání. BEERANEK 11° světlý byl volbou naší návštěvy a hrdě musíme konstatovat, že u nás p. Schwarzenbergovi chutnalo. A byli jsme pochváleni nejen za chuť našeho piva, čehož si velmi vážíme, ale i za značku jako takovou. BEERANEK je prostě značka jako řemen a název našeho minipivovaru ocenil, jako dobrý nápad,  i náš vážený host.
Lidskost, se kterou vystupuje na veřejnosti p. Karel Schwarzenberg, je pak sladkou náplastí na běžnou politickou aroganci, se kterou dnes a denně potkáváme na každém kroku. Chceme Vám tímto Karle poděkovat, za vaši návštěvu. Ještě jednou také děkujeme za vaše upřímné přání štěstí do budoucna. Vaše návštěva pro nás byla jen další pobídkou k pilné práci na naší “misi”. Dej bůh štěstí i Vám, Karle.

7 replies
  • Beeranek
   Beeranek says:

   Chtěl bych vám poděkovat za komentář.
   Doba před volbami je plná nic neříkajících hesel. A váš komentář bych k nim zařadil. Karel Schwarzenberg u nás byl ochutnat pivo. Nic víc zatím nehledejte.
   Je asi jasné, že každý politik nemůže vyhovovat všem občanům. Proto jich asi máme tolik. Každý si tak najde svého “miláčka”. Jaký je ten váš :-) ?

   Odpovědět
  • Beeranek
   Beeranek says:

   Děkujeme za komentář. Chtěl bych vás ovšem poprosit o jednu věc. Pokud jste s chutí piva nespokojen, pak to prosím ventilujte neprodleně na baru. Podobné komentáře, bez upřesnění data jsou nám k ničemu. Nemáme se pak čeho chytit. Na místě se dá o problému diskutovat. P. Beránek i náš sládek Petr Dvořák se pohybují v baru poměrně často a pivo je ochutnáváno skoro denně. Je nelogické abychom mezi lidi pouštěli něco co není k pití a kazili si tak jméno. Samozřejmě nechci tímto tvrdit, že by snad měl BEERANEK chutnat povinně každému. Může také záležet na okolnostech. POkud jste si dal před BEERANKEM “na chuť” nějakou Plzničku ve zvonu nebo Budvárek v Masnejch, tak následně není chuť nefiltrovaného a nepasterizovaného piva to pravé ořechové.

   Odpovědět
  • Zbyněk Melichar
   Zbyněk Melichar says:

   jelikož si vedu záznamy vypitých piv, bylo to v pátek 19.9. těsně po otvíračce (asi 17:15) a mám k vašemu 11° pivu poznámku: nedobré pivo plné esterů – nedopíjím a budu si hodně rozmýšlet další ochutnávku produktů tohoto pivovaru / ano, byl jsem předtím v Masných krámech a dal si jeden kroužek a jeden tmavý Budvar, ale natolik se v pivu vyznám, abych poznal chuťové vady v pivu – někomu ta “ovocná” příchuť může i chutnat, to nepopírám, ale já to odhaduju buď na nedostatečnou starost o trubky nebo už předtím na technologickou chybu v teplotě na spilce, kdy se estery vyvíjejí při kvašení místo ethanolu… ne, že by se to nedalo vypít, ale na degustační stupnici 1-9 tak za 7; přeju Vám, ať se daří vařit a hlavně prodávat dobré pivo, nechci nikoho shazovat za každou cenu, daleko radši bych byl, aby všude vařili a prodávali pivo, které je v pořádku…. Zbyněk Melichar / Dwarf

   Odpovědět
  • Beeranek
   Beeranek says:

   Tak teď jste mi vyrazil dech. Takováto informace, už pro nás smysl má. Tohle ale spíš vypadá na “zmrdání” obsluhy za to, že řádně neodtočila pivo. Předám tuto informaci dál a k tématu se ještě určitě vrátím. Ještě jednou děkuji za vaše příspěvky a přeji hezký den. Doufám, že příště již bude vše v pořádku.

   Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *