Příspěvky

Nejdelší doména na světě

Stejně jako v loňském roce se zúčastníme minifestivalu minipivovarů v Borovanech nedaleko Českých Budějovic. Druhý ročník přehlídky minipivovarů NA JEDNO se uskuteční tuto sobotu 30.5. Více informací nalezenete na stránkách festivalu. Je to pravděpodobně nejdelší doména na světě, a tak vás nebudu týrat a udělám vám na ni odkaz – narodnisalonmalychceskychpivovaru.cz. Třeba se jednoho dne seznámím s tím, kdo název této domény vymyslel. Možná na jednom z budoucích ročníků …

Bláhově jsme se domnívali, že nám ocenění za třetí místo z loňského roku garantuje místo na druhém ročníku. Nakonec jsme účast tento týden museli trošku nahánět. Děkujeme všem řádně přihlášeným minipivovarům, že neměli nic proti účasti jedenáctého minipivovaru, oproti původně plánovaným deseti účastníkům. Osobně mi přijde velice sympatické, že jsme číslo jedenáct. Dvě jedničky vypadají magicky a navíc máme na letošní rok připravenou raritku s číslem 11, jako dárek do pivních soutěží.

Na co se tedy můžete těšit? Budeme mít v nabídce BEERANKA, kterého Vám budeme servírovat z našeho zbrusu nového BEERSTÁNKU. S sebou budeme mít určitě etikety a podtácky v.2. Snad bude i úsměv na rtu, ale to úplně neslibujeme. Vzhledem k okolnostem se budeme muset s Radimem předvádět v pátek večer v Singer Pub za barem. Z tohoto pohledu bych řekl, že budeme spíš devatý než dvě jedničky. Co můžeme slíbit všem našim kolegům z ostatních minipivovarů určitě, je že Radim, za náš minipivovar, ochutná všechny vzorky, které budou na místě k mání. Musíme mít přece přehled o konkurenci!!!

Kanadský pivní pohár

Zaváděcí RZ finské rallye v Praze jsme, až na malý defekt pravého zadního kola v 1. sekci, zvládli na výbornou. Akcie Finladia group poklesly za poslední dva dny o půl procentního bodu. Dodavatelé vodky Russkij Standart ohlásili dočasný možný výpadek v dodávkách prémiové vodky. Šušká se něco o větší objednávce pro Kreml.
Dnes odpoledne nás čeká skutečný zápas pravdy. Rozjetí Kanaďané se asi nebudou ostýchat strčit do Jardy Jágra, jako to bylo v případě zápasu s Finskem. My však pevně věříme, že si český národní tým dopřeje po obědě pivko a v dobré náladě dá hrdé Kanadě, lidově řečeno, na prdel.

Hrr na pivo! Hrr na Kanadu!! Přijďte si zaskákat!!!

Po práci legraci

Po práci legraci

Náš nejvyšší měl nedávno narozeniny a sobotní večer se rozhodl věnovat malé neformální oslavě v Singer Pubu. Kdo má chuť Radimovi potřást pravicí a ještě tak neučinil, nechť si to přihasí v průběhu sobotního večera do Singeru. Na hašení žízně je pro vás připraven BEERANEK 11° světlý i polotmavý a DIABLO NEGRO. Po práci legraci.

Busking 25.04.2015

Socializace

Vzhledem k tomu, že se již podařilo dokončit většinu potřebných prací na webu, máme čas se věnovat, v rámci propagace, i dalším činostem. Například bohulibému zvelebování našich profilů sociálních sítí. Snažíme se vyjít vstříc maximálnímu počtu uživatelů. Chceme, abyste měli informace o aktualním dění v našem baru, minipivovaru i hostelu vždy po ruce. Pokud máte v tomto ohledu na naši adresu jakékoliv výtky, pak nás kontaktujte.

V pivovaru pro vás nyní chystáme spoustu novinek. Vzhledem k době, po kterou piva zrají, máme letos vánoce o něco dříve než jsme byli v minulosti zvyklí. Speciální piva máme pro vás letos na dobu vánoční i předvánoční připravena dvě. Jedno jste již měli možnost ochutnat (CHERRYBEER) a druhé bude naprostá novinka. Podrobnosti přineseme v nasledujících příspěvcích na webu i sociálních sítích. Další novinkou je, že pro vás chystáme druhou verzi pivních podtácků BEERANEK. Tácek bude mít novou grafiku – prostě něco pro sběratele.
Na baru jsou v současnosti k mání obě naše 11° piva. 13° SPECIAL byl opět zkonzumován v rekordním čase. Doufáme, že nám to pivo nevylejváte někde na ulici, aby zase nebyly nějaké stížnosti… Děkujeme za vaši přízeň a jsme rádi, že vám chutná.

K: Počítačku Gastroturek

Máme za sebou další exhibici s ministánkem našeho minipivovaru. Netroufám si označit Gastrotour, jako nějakou přehlídku piv i vzhledem k nabídce, která byla na náměstí k mání. Je to prostě Gastrotour … Opět jsme to měli nejblíž, ale tentokrát jsme nebyli poslední my, jelikož se účastnila i banda mexických povalečů z Amigopizza :-).

Jak už napovídá titulek, tak nemám na Gastrotour zrovna nejlepší vzpomínky. Abych to vysvětlil. Počasí ušlo. Vzhledem k datu konání, nás mohla v tomto ohledu potkat mnohem větší patálie. Nebylo nejtepleji, ale větší část dne aspoň svítílo sluníčko, které nám prohřívalo mysl. Napřed jsme mysleli, že moc piva neprodáme, ale pak se GRINGOS de’l Amigo rozhodli, že nám sami vypijí aspoň sud a hned bylo o zábavu postaráno (nepodařilo se jim to). Muchas gracias Amigos.
Nastal večer a když utichly poslední tóny kytar nastal čas balit. Jako nuda mi přišlo už to, že poslední kapela ladila zvuk asi půl hodiny. To jsem, ale ještě netušil, že námi přijaté gastrotourky budeme na 2x!!! manuálně sčítat. Nejen, že pochopení systému dělalo problémy i mnohým místním, ale bylo skutečně zábavné vysvětlovat Japoncům, že nám nemůžou zaplatit ani korunami ani eury, i když na pivo nepochybně měli. Nebudu se tu rozšiřovat o počtech přijatých Gastroturek, ale už daleko před půlkou sčítaného množství dosáhla moje nasranost vrcholu a jen jsem při olizovaní prstů tiše přemýšlel, kdo všechno mi stravenky dával do ruky a zda si předtím řádně umyl ruce. Když později Radim odešel stravenky zúčtovat, vrátil se zpět pro pivo, protože došlo k důkladné (opět manuální) kontrole.
Co dodat? Už se těším na další normální pivní festival, kde se bude platit penězi. A vy se těšte na připravované vánoční překvapení, které jsme pro vás vařili už dnes. Více informací vám přineseme již brzy.

PS: tu čítačku doufám příští rok nebudeme potřebovat, ale kdyby ji náhodou někdo doma měl – jen rozumné nabídky prosím

Vítání prváků 2014

V týdnu od 6. do 12.10 2014 bude v Českých Budějovicích živěji než obvykle. Letos poprvé, proběhne skutečně organizovaně a ve velkém vítaní “prváků” v Českých Budějovicích. Singer pub, společně s minipivovarem BEERANEK, se touží s novými prváky také seznámit a proto jsme se do projektu připojili. V průběhu celého týdne budou probíhat po celém městě různé akce připravené speciálně pro prváky. Píšu hodně obecně, protože se k nám zatím donesly pouze poměrně kusé informace. V příštím týdnu se budu tomuto tématu ještě věnovat. Více informací byste měli najít na webu VÍTÁNÍ PRVÁKŮ.

Singer pub studenty podpoří, čím jiným, než slevami na alkohol.

 

26 Kč

BEERANEK 11°

29 Kč

BEERANEK 13°

99 Kč

2 x vodka + Red bull

 

Od úterý 30.9 (tedy ode dneška) pro vás bude otevřen i Hudební Klub K2 na Sokolské ostrově. Zde na vás kromě skvělé zábavy a stylového interiéru budou, v týdnu od 6. do 12.10. , čekat zajímavé akční ceny na další drinky, které budou vždy platit pouze do půlnoci.

 

22 Kč

Pardál 10°/0,5 l

20 Kč

Rum, Vodka, Zelená/0,04 l

35 Kč

Cuba libre

29 Kč

Bouchaná tequila

 

Takže pokud se nudíte, můžete se zaběhnout do “dvojky” podívat už dnes. Koho zajímají prváci nebo prvačky, ten si bude muset ještě chvíli počkat. Hezký večer vám všem. MLÁDÍ MÁ ZELENOU :-).

Knížecí návštěva

Koncem minulého týdne k nám do baru, potažmo minipivovaru, zavítala velmi milá návštěva. V rámci převolební agitace navštívil České Budějovice jeden z našich nejoblíbenějších politiků – Karel Schwarzenberg. Nemohli jsme si tuto příležitost nechat ujít a pozvali jsme pana poslance na naše pivo. K naší nemalé radosti přijal.
A tak v pátek 19.9 odpoledne Karel dorazil. Po krátké prohlídce ležáckých tanků a popisu postupu výroby a zrání našeho piva, došlo i na ochutnávání. BEERANEK 11° světlý byl volbou naší návštěvy a hrdě musíme konstatovat, že u nás p. Schwarzenbergovi chutnalo. A byli jsme pochváleni nejen za chuť našeho piva, čehož si velmi vážíme, ale i za značku jako takovou. BEERANEK je prostě značka jako řemen a název našeho minipivovaru ocenil, jako dobrý nápad,  i náš vážený host.
Lidskost, se kterou vystupuje na veřejnosti p. Karel Schwarzenberg, je pak sladkou náplastí na běžnou politickou aroganci, se kterou dnes a denně potkáváme na každém kroku. Chceme Vám tímto Karle poděkovat, za vaši návštěvu. Ještě jednou také děkujeme za vaše upřímné přání štěstí do budoucna. Vaše návštěva pro nás byla jen další pobídkou k pilné práci na naší “misi”. Dej bůh štěstí i Vám, Karle.

Webtuning

Konečně jsem se dostal ke spuštění dalších komponent našeho webového systému. Máte k dispozici stránku s často kladenými otázkami (FAQ).  Často opakujicí dotazy jsme zařadili na tuto stránku a dle potřeby zde budou probíhat pravidelné úpravy. Nenašli jste odpověď na to, co vás zajímalo? Neváhejte se zeptat. Snažíme se odpovídat všem. Někdy není dostatek času odpovědět hned, takže buďte prosím tolerantní. Pokud bude váš dotaz spadat do skupiny opakujících se dotazů, může být následně také umístěn do této sekce webu.

Další komponenta je, již několikrát zmiňovaná, Směnárna podtácků. Tentokrát jde již o ostrý test provozu. Pro vložení vašeho tácku ke směně si nemusíte na našem webu vytvářet účet. Stačí zadat emailovou adresu na které, vás budou případní zajemci o vámi nabízený tácek kontaktovat. Po konzultaci s uživateli bylo doplněno pole pro vložení obrázku podtácku a provedeno několik dalších úprav. Nebojte se směnárnu vyzkoušet a s případnými dotazy nebo problémy se systémem se na nás obraťte. Pokud se ihned po vložení nezobrazí tácek na webu, tak nepanikařte. V testovacím provozu je nastaveno manuální schvalovaní tácků – lidově řečeno nám každý tácek na začátku projde rukama.

Uživejte si náš web, pijte BEERANKA a s alkoholem to přehánějte jen, když na to máte náladu. Jelikož to jinak stojí za prd…