Příspěvky

Vy neznáte Traktůrek?

Náhodou mě napadlo, že jsou možná mezi vámi i tací, kteří se ještě s fenoménem Trio Traktůrek nesetkali. Nebude vás asi mnoho. Tak kouněte na youtube, ať víte do čeho jdete. Hezký den a dobrou chuť.

Trio Traktůrek opět přijíždí

Po delší pauze, spolu s vlnou slev na naftu a jiné pohonné hmoty, opět dorazí naše oblíbené Trio Traktůrek. Již se velmi těšíme, pročež doufáme, že vy se ráčíte těšit také. A kdo se netěší, může si třeba vyzkoušet, jestli ho dvacet BEERÁNKŮ za večer porazí. Tak v sobotu večer přátelé, kamarádi se znovu sejdeme v rytmu našich oblíbených fláků.

Smutný Karel – 18. 9. 20:00

V pátek večer chystáme po letní pauze další koncert v baru Singer Pub. Od cca. 20:00 Vám zahraje kapela Smutný Karel. Více informací naleznete na webu kapely Smutný Karel.

On a Betterway

Dnes večer uzavřeme letošní koncertní sezonu projektu Středy ve středu města v rytmu punku. Dvojkoncert Better Way a БУТ je poslední ze série koncertů. Počasí se umoudřilo – přijďte si dát Budvárek, točené Somersby nebo něco ostřejšího z Drinky baru – PUNK IS NOT DEAD!

PUB ANIMALS 19.8.2015 / 20:00

Dnes zahrají v rámci projektu středy ve středu města na Sokolském ostrově PUB ANIMALS. Skupinu PUB ANIMALS není třeba dlouze představovat. Takže jen krátce:

Pub Animals jsou:
Pavel Podruh – Lead vocals
Štěpán Hebík – Vocals, trombone
Jakub „Heba“ Hebík – Drums
Martin Laštovka – Bass
Jan „Sorn(stnst)“ Novotný – Guitar
Adam Glowacz – Keyboards
Jan „Hlavoun“ Hlaváč – Trumpet
Josef „Pepe“ Svoboda – Sax
Kája Dřínek – zvuk a mentoring

Donde está la zapatería?

Chcete si užít atmosféru Iberského poloostrova včetně teplot? Dnes na Sokolském ostrově zahrají od 20:00 Extraditables. Je čas oprášit sombreros amigos. Hezký večer všem.

Street Wings 5. 8. 2015 20:00

DNES VEČER na Sokolském ostrově – od 20:00. Hasta la vista!

Kapela Street Wings vznikla v říjnu 2010 v Madridu, kdy se setkalo pět mladých hudebníků se stejným záměrem tvořit vlastní hudbu na profesionální úrovni. Street Wings přichází s neobvyklým hudebním stylem spojením rocku, folku a keltské hudby.

Svůj repertoár tvoří z vlastních zpívaných a instrumentálních písní, nabízí však i úpravu irských či galicijských tradicionálů. Každý ze členů kapely má hojné zkušenosti z předchozích projektů, a tak není divu, že společně hrají s velkým nasazením a energií. Kapela se také vyznačuje tím, že je jediná ve Španělsku, která má nástroj kantele, jinak nazýván finskou harfou.

Kapela Street Wings získala první místo na konkurzu Wolfest 2011 a krátce poté se stala vítězem i na mezinárodním festivale “Folkez Blai”.

Skupina vydala dvě CD, první s názvem Synchronized v roce 2011 a druhé Up to Heaven na jaře 2014.

Street Wings dosud účinkovali na folkových, rockových a world music festivalech ve Španělsku, Itálii, Dánsku, Švédsku, Belgii, Rakousku a České republice.

Do you like JAM?

Dnes večer od 20:00 zahraje před K2 Pampalini Funky Jam. Takže kdo je na sladký, měl by vyrazit !!!
Budějovická funky kapela založená v roce 2001 baskytaristou a frontmanem Davidem Zemanem za účasti Dana Sojky. P.F.J. , dříve hojně koncertující a známá i v oblastech mimo Jihočeský region a ČR , nyní se po pauze vrací s novým repertoárem, v nové sestavě, se stejnou energií a charismatickým projevem.

Pozdravy ze Sahary

Už z toho máte taky trošku zpocenou prdel? Tak to je pravej čas se sebrat a dát si jeden nebo dva opravdu ledový drinky u Aleše nebo si dopřát jeden dobře vychlazenej Budvárek. Dnes vás před K2 od 20:00 uvolní DJ Ramel a Budside. Bude to trošku z jiného soudku než Satis minulý týden. Život je změna! Elektro má zelenou!