Pivní podtácky BEERANEK v. 2

Opět něco pro sběratele. Když jsme objednávali zhruba před rokem první sadu pivních podtácků pro náš minipivovar, domnívali jsme se že nám takové množství podtácků vydrží roky. Opak byl pravdou. 5000 kusů podtácků… Některé jsme rozdali sběratelům na festivalech, přidali k zakoupeným půllitrům nebo poskytli na „pobočky“, které měly zájem čepovat našeho BEERANKA. Zbytek jste použili k mě neznámým účelům vy, naši milý hosté. Už jsme se nemohli dívat na to jak mnozí z vás při žmoulání tácků Budvaru či Plzně pokukujete nesměle po něčem na co už jste zvyklý. Po podtácku BEERANEK!

Na rovinu přiznávám, že nás tato situace zastihla nepřipravené. Dlouho jsme nemohli dospět k nějakému kloudnému návrhu, který by se líbil všem zúčastněným ve schvalovacím procesu. Nakonec se vše povedlo a podtácky jsou na světě. Snad se vám budou žmoulat stejně dobře jako ty první…

4 replies
  • marketing
   marketing says:

   Dobrý den, děkuji za komentář. Zrovna před dvěma dny jsem říkal panu majiteli, že se mi Váš Cider líbí. Máte velice sympatický design. A jelikož mám Cider rád, tak si ho k nám do baru asi také pořídíme.
   Co se týče tácků – byli jsme velmi spokojeni. Rád udělám reklamu. Podtácky nám vyráběla a bude vyrábět bude firma Papusprint (https://www.papusprint.com/). Kontaktujte prosím Soňu Bourovou na emailu s.bourova(zavináč)papusprint.com. Ochotně Vám poradí a vyjde ve všem vstříc. Cena je myslím více než přiměřená.
   Přeji hezký den a ať jablka zrají k vaší spokojenosti – webmaster.

   Odpovědět
 1. Fil
  Fil says:

  Zdravím Vás, děkuji za kontakt na firmu a kladnou zpětnou vazbu, rád zajistím vzorky nebo závoz. Pošlete mi prosím na můj email kontakt, na který bych případně mohl zaslat nabídku.

  Odpovědět
  • marketing
   marketing says:

   Dobrý den,

   Ok – domluveno. Myslím, že jsme vaši nabídku již dostali, jen jsme se k ní nedostali. Dnes večer musím trošku „beerankovat“, takže se na to rovnou podívám. Hezký zbytek neděle z Budějovic

   Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *