Příspěvky

Jedna z nejpříjemnějších akcí roku

Co dodat, že? Bylo to prostě prima, primisima a už se těšíme na příští ročník. A těm co si stěžovali, že před Singrem smrdí tráva bych chtěl říct jedno.

Pokud máte problém …

tak ho rychle vyřešte přijďte si užít bezproblémový večer s kapelou Cirkus problém. A pokud problém nemáte a máte chuť dneska nějaký problém mít, tak proč z toho neudělat rovnou trošku cirkus? Není to náhodou na jeden příspěvek moc problémů naráz? O jeden víc nebo míň – to už nehraje roli. Večer ve 20:00 na Sokoláku. Hezký večer

Neobvyklý nováček na české hudební scéně. Kombinací balkánské lidové hudby, diskotékového beatu a laciného popu si již získali mnoho fanoušků. Takto by se dal charakterizovat hudební styl vzkvétající kapely Circus problem. Už jen ten název svědčí , že tvář tohoto uskupení bude poněkud bláznivého charakteru. Circus problem vznikl na podzim roku 2012. Za sebou má již řadu pouličních vystoupení, klubových koncertů, oslav či privátních večírků a něco málo těch festivalů. Během svého působení kapela sklidila úspěchy i na zahraniční hudební scéně, jako např. Francie, Irsko, Švýcarsko a Německo. Momentálně vydávají své první autorské cd s názvem “Born not typical”.

Složení:

Jirka Čevela – akordeon, zpěv

Martin Sedlák – housle, zpěv

Bohdan Skibinsky – klarinet, backvokál

Martin “Ozzy” Zavoďan – tuba, backvokál

Jakub “Málek” Mašek z Málkova – eufonium, trombón, backvokál

Tomáš Knotek – bicí souprava, pochodový buben, backvokál

1. grilování HEAT UP

není moc co dodat …

1. letošní grilování

Tak je to tu. Změna je život a jelikož k pivu je príma si dát občas maso, rozhodli jsme se že budeme grilovat. Kdo má chuť si dát k BEERANKOVI chutný steak propečený dle jeho gusta, je vítán. Rychle než začne pršet!!

POZOR ZMĚNA!!! Šichta začíná ve tři

Od počátku tohoto týdne mají naši nejpilnější dělníci možnost “nafárat” na pracoviště již ve tři hodiny odpoledne. Bezpečnost práce bude zajištěna i v těchto brzkých ranních hodinách.

Vycházíme tímto vstříc jak pivařům, kteří přes Budějovice jen projíždějí a chtějí ochutnat naše pivo či nasbírat nějaké podtácky nebo etikety, tak i hostům našeho hostelu. Check-in na hostelu Singer Pub je nyní tedy možný bez předchozí domluvy již od 15:00.

Co takhle zajít na pivo mládeži …

Jen tak bez důvodu. Čekáme na Vás s otevřenou náručí. Pivo vychlazeno, PETky připraveny, etiket dostatek, nové podtácky na stolech.

Minipivovaru pomalu končí období záběhu a začne první “ostrá” sezona. Pivních přehlídek a festivalů letos absolvujeme o něco více než v loňském roce, i když jsme to původně úplně neplánovali. Již brzy budete moci naše pivo ochutnat ve Vlachově Březí a zúčastníme se rovněž druhého ročníku minifestivalu minipivovarů v miniměstě Borovanech = NA JEDNO 2015.

Brzy přineseme více informací o blížících se akcích. Navíc brzy přibude několik poměrně zásadních položek do našeho marketingového vybavení. Prozradím, že budeme mít vlastní BEERSTÁNEK – festivalový ministan a chceme ho krásný! Více si řekneme u piva.

BEERABEK sklenice set prujezd

Poklidný velký páteček

Velký pátek. Pro někoho možná trošku sváteční večer. Pro jiného večer jako každý jiný. Podle mě by si měl každý věřit čemu chce a neměl by to hlavně “cpát” ostatním. Jde přece hlavně o to abychom si užili poklidný velký páteček. Když si občas najdu čas na zprávy připadám si jako na křižácké výpravě. Jen jsem nějak nezachytil, kdo to celé vlastně začal. Pokud tedy období křižáckých výprav, ve smyslu moje víra je víc než tvoje, vůbec kdy skončilo. To jen my Češi, bezvěrní psi, se vždycky nějak domluvíme.

Necháme raději globální problémy večerním zprávám a zaměříme se na to co je na dnešním dni speciální a důležité pro nás. Jedna stará pranostika říká: Velký pátek deštivý – dělá rok žíznivý. Nezbývá než doufat, že se počasí umoudří, jinak zase budeme mít celej rok narváno.

Připravili jsme pro vás, na ten velký svátek, jednu tématickou tapetu BEERANEK na monitor ve vysokém rozlišení

Tapeta BEERANEK – porozumění
Tapeta BEERANEK – porozumění

Tapeta BEERANEK na Váš monitor ke stažení zdrama.

.

Možná si budete říkat, čím je tato tapeta vlastně tématická? Letos se nám totiž sešli Velikonoce v jednom týdnu se dnem autismu a porozumění. Takže vážení věřící, prosím o trošku vzájemného porozumění. Nic Vám to neudělá.

Po roce Vánoce

Rok uběhl jako voda, minipivovar má za sebou rok, dnes už můžeme říci, úspěšného provozu a já jsem z toho nějak naměkko. Nebo lépe řečeno, byl jsem. Pak jsem se rozhodl, že udělám něco navíc, tak jak to máme rádi a nachystal jsem vám dnes na bar malé “obžerstvení” – což není důvod, ztráty mé nálady. Ale k tomu se dostaneme. Vánoce v Singer Pub jsou vždy zvláštní večer. Pravidelné otevírání baru Singer na štědrý večer je ve své podstatě spjato s nudou. Kdysi dávno jeden milý fousatý pán řekl: “Nebudu přece sedět doma na prdeli, keď si možem dať s hocikým suprčerta v Singeru” a od té doby zůstala tradice zachována. Dnes vás nebude obsluhovat ten milý pán, který tradici založil, (ten dnes bude pomáhat ježíškovi) ale i tak to bude příjemný večer. Mé malé přispění pro vás, kteří se buď taky nudíte nebo si prostě máte chuť dát suprčerta s hocikým, je něco malého k zakousnutí. A tím se dostáváme zpět k mé dočasné ztrátě vánoční nálady.

Jeden moudý muž říká: “Za každou snahu navíc, budeš vždy náležitě postrestán”. A je to tak do puntíku. Poté co jsem vyložil občerstvení v Singeru a spěchal domů za rodinou, jsem zjistil že nám nějaká – nepublikovatelné slovo – parkuje před vjezdem do dvora. Troubení nepomohlo = telefonát na odtah. Po cca. 10 minutách přišla nějaká milá paní, která si o půl druhé na štědrý den, ještě nutně potřebovala koupit pár drobností a hrozně se divila, když jsem ji já a další dva čekající zahrnuli větším množstvím nevánočních a zcela určitě nepulikovatelných výrazů. Musím říct, že Cuba Libre na lačno (chci vidět prasátko) mě naštěstí dokonale uklidnilo.

Za minipivovar BEERANEK = Radim & Petr, obsluhu baru a hostelu Singer Pub a i za sebe bych vám chtěl popřát, ať si Vánoce užijete přesně tak jak chcete. Hezký večer vám všem.

Záloha 50 Kč na sklenice

Vzhledem k okolnostem jsme byli nuceni zavést 50 korun zálohu na půllitrové sklenice. Aby nenastal zbytečný zmatek, vztahuje se záloha na všechny sklenice o objemu 0,5 l. I z našeho pohledu se jedná o otravné opatření, nicméně je nutné. Pro zjednodušení systému zálohování sklenic zavádíme počínaje dneškem systém záloh prostřednictvím kožených placek s logem našeho pivovaru.
Při nákupu svého velkého piva dostanete koženou placku s logem našeho pivovaru.  Během další konzumace dochází k výměně prázdné sklenice za plnou. Při odchodu vám bude vaše záloha vrácena, poté co obsluze vrátíte koženou placku a prázdný půllitr. Věříme, že zavedení tohoto systému učiní celý proces zálohy sklenic transparentnějším a o něco méně otravnějším pro všechny. Zároveň tímto zabráníme aby si Vaši zálohu na sklenici “vybral” někdo jiný. Někdo mnohem vychcanější.

Děkujeme za pochopení
minipivovar BEERANEK