Plachanda Open

Plachanda Open 2023

Dnes pro vás budeme točit pivo v Plachého ulici pře restaurací La Bodega. Plachanda Open je tradiční akce, které se rádi účastníme. Přijďte ochutnat nějaké dobroty a spláchněte je naším BEERANKEM. Hezký den

LARVA LIVE 10. 12. 2022 Singer Pub

LARVA LIVE 10. 12. 2022

LARVA LIVE v baru Singer Pub. Začátek: sobota 10. 12. / 20:00

Ramones Revival v baru Singer Pub

RAMONES Revival 16. 12. 2022

PIVO – PUNK ROCK. Oblíbená kombinace. BEERANEK – RAMONES Revival v pátek večer 16. 12. zní tedy skvěle. Zajděte na pivko!

Změna systému výdeje piva v PET

Změna systému výdeje piva v PET

Děkujeme všem za zájem o naše pivo v PET lahvích. Abychom vám i nám situaci usnadnili, měníme systém na výdeje piva v PET lahvích.

Výdej piva v baru Singer Pub vždy po předchozí telefonické domluvě. Do 12:00 najdete na místě našeho sládka Petr Dvořáka – 603 710 986. V odpoledních hodinách je možno domluvit výdej s majitelem – Radim Beránek 608 120 102. Naše pivo můžete rovněž zakoupit v prodejně AlkoDrink – na adrese J.Boreckého 29,
České Budějovice, 37011. V případě osobního vyzvednutí volejte prosím předem – ušetříte tak, především váš čas. Děkujeme za pochopení.

Jedna novinka na závěr. Již zítra dostanete pravděpodobně naše pivo i s inovovanou verzí etikety. Ještě jednou všem děkujeme za podporu.

Nová varna je na místě

Tak už je v baru Singer Pub vše zase jak má být. Nová varna je na místě. Byl to zvláštní pocit, když tam nebyla. Trošku nám vyrostla, ale je to vše jen a pouze z toho důvodu, abychom mohli vařit ještě o něco lahodnější pivo než doposud.

Koncert v baru

My jsme sice stále v Borovanech s pivem, ale v baru Singer Pub bude za chvíli začínat koncert kapely Dye Jazzed Eve. Doporučuji. Nenechte si ujít. START: 21:00

PAMPALINI FUNKY JAM LIVE in Singer Pub

V sobotu 13. 5. ve 20:00 zahrají v baru Singer Pub Pampalini Funky Jam. Doufáme, že se již také těšíte jako my a že se sejdeme v hojném počtu. Hezký páteček všem a zítra nezapomeňte na koncert.

Brzy budeme slavit

Za týden budou minipivovaru BEERANEK 2 roky. Nebude to asi mejdan “co svět neviděl”, ale malá komorní oslava u piva určitě proběhne. Za dva roky se toho událo tolik, že je vlastně dobře, že máme náš web, kde si vše můžeme zpětně prohlédnout a zavzpomínat. Vzhledem k tomu, že mám problémy s krátkodobou pamětí raději přejdu do současnosti.

Dorazily nové sklenice. Už se mi je podařilo provizorně přidat i na eshop. Kdo zatím neměl originální pivní dárek pro své blízké, má nyní vystaráno. Navíc jsme v předvánoční čas nasadili na sklenice “Vánoční cenu” jako dárek pro Vás. Takže naváhejte.
A jelikož jsme si vědomi, jak to před Vánoci vypadá na poštách, vyrobili jsme pro jistotu i nová trička. Pokud chcete mít skutečně jistotu, že sklenice dorazí v pořádku, doporučuji přiobjednat i trička, do kterých Vám sklenice úhledně zabalíme.

Dělám si samozřejmě legraci. Nová trička jsou TOP kvalita (100% bavlna/205g) a k dispozici jsou pro pány i dámy ve třech barvách za více než přátelskou cenu. Zbyly nám ještě i trika s původním designem. Zítra se pokusím zkontrolovat sklady a aktualizovat je i na eshopu. Pokud byste nenašli skladem tričko dle vašich požadavků, pak nás prosím kontaktujte a dostupnost Vám obratem potvrdíme.

Více piva pro všechny! A nezapoměňte na děti!!

Trio Traktůrek – pro nemoc zrušeno

Tak Marotha šel prej včera na pivo už ve tři a zapomněl si vzít teplej nátělník. No a teď pokuckává … Ať už to bylo jak chtělo, koncert jsme nuceni přesunout na jiný termín o kterém Vás samozřejmě budeme informovat. Omlouvám se všem. Nevěšte hlavu v Singeru to večer bude príma i tak.