Nová varna je na místě

Tak už je v baru Singer Pub vše zase jak má být. Nová varna je na místě. Byl to zvláštní pocit, když tam nebyla. Trošku nám vyrostla, ale je to vše jen a pouze z toho důvodu, abychom mohli vařit ještě o něco lahodnější pivo než doposud.

Koncert v baru

My jsme sice stále v Borovanech s pivem, ale v baru Singer Pub bude za chvíli začínat koncert kapely Dye Jazzed Eve. Doporučuji. Nenechte si ujít. START: 21:00

PAMPALINI FUNKY JAM LIVE in Singer Pub

V sobotu 13. 5. ve 20:00 zahrají v baru Singer Pub Pampalini Funky Jam. Doufáme, že se již také těšíte jako my a že se sejdeme v hojném počtu. Hezký páteček všem a zítra nezapomeňte na koncert.

Brzy budeme slavit

Za týden budou minipivovaru BEERANEK 2 roky. Nebude to asi mejdan „co svět neviděl“, ale malá komorní oslava u piva určitě proběhne. Za dva roky se toho událo tolik, že je vlastně dobře, že máme náš web, kde si vše můžeme zpětně prohlédnout a zavzpomínat. Vzhledem k tomu, že mám problémy s krátkodobou pamětí raději přejdu do současnosti.

Dorazily nové sklenice. Už se mi je podařilo provizorně přidat i na eshop. Kdo zatím neměl originální pivní dárek pro své blízké, má nyní vystaráno. Navíc jsme v předvánoční čas nasadili na sklenice „Vánoční cenu“ jako dárek pro Vás. Takže naváhejte.
A jelikož jsme si vědomi, jak to před Vánoci vypadá na poštách, vyrobili jsme pro jistotu i nová trička. Pokud chcete mít skutečně jistotu, že sklenice dorazí v pořádku, doporučuji přiobjednat i trička, do kterých Vám sklenice úhledně zabalíme.

Dělám si samozřejmě legraci. Nová trička jsou TOP kvalita (100% bavlna/205g) a k dispozici jsou pro pány i dámy ve třech barvách za více než přátelskou cenu. Zbyly nám ještě i trika s původním designem. Zítra se pokusím zkontrolovat sklady a aktualizovat je i na eshopu. Pokud byste nenašli skladem tričko dle vašich požadavků, pak nás prosím kontaktujte a dostupnost Vám obratem potvrdíme.

Více piva pro všechny! A nezapoměňte na děti!!

Trio Traktůrek – pro nemoc zrušeno

Tak Marotha šel prej včera na pivo už ve tři a zapomněl si vzít teplej nátělník. No a teď pokuckává … Ať už to bylo jak chtělo, koncert jsme nuceni přesunout na jiný termín o kterém Vás samozřejmě budeme informovat. Omlouvám se všem. Nevěšte hlavu v Singeru to večer bude príma i tak.

Vy neznáte Traktůrek?

Náhodou mě napadlo, že jsou možná mezi vámi i tací, kteří se ještě s fenoménem Trio Traktůrek nesetkali. Nebude vás asi mnoho. Tak kouněte na youtube, ať víte do čeho jdete. Hezký den a dobrou chuť.

Trio Traktůrek opět přijíždí

Po delší pauze, spolu s vlnou slev na naftu a jiné pohonné hmoty, opět dorazí naše oblíbené Trio Traktůrek. Již se velmi těšíme, pročež doufáme, že vy se ráčíte těšit také. A kdo se netěší, může si třeba vyzkoušet, jestli ho dvacet BEERÁNKŮ za večer porazí. Tak v sobotu večer přátelé, kamarádi se znovu sejdeme v rytmu našich oblíbených fláků.

V zájmu evropy

Ano je tomu tak. Už i našem webu BEERENEK si můžeme připomenout to jak stárneme (nebojte kliknete jednou a rok si to budeme pamatovat). Ověření věku je legislativní nutnost. Další ze skvělých byrokratických vymožeností, které nám přinesla evropská unie. S obavou vyčkáváme jaká kvóta bude stanovena hostelu pro ubytovaní uprchlíků. Snad nám zbyde i pár postelí pro hosty.

1. grilování HEAT UP

není moc co dodat …