NA JEDNO 2015 – resumé

Na úvod bych chtěl říct, že to bylo opět fajn. Stejně jako v loňském roce chvílemi zazlobilo počasí, což prospělo všem konzumentům. Leckdo během dopoledne ještě evidentně „vydejchával“ náročnější pátek. Ještě že tu byli opět hasiči z Borovan se svým chutným vepříkem a situaci tak zachránili, aniž by na nás vytahovali svoje stříkačky.

Letos jsme byli bohužel trošku mimo soutěž. Vlastní liknavostí jsme se fakticky připravili o účast v soutěži. Ve středu 28.5 se nám již začlo zdát podezdřelé, že nás dosud nikdo neobeslal informacemi o festivalu a následně jsme zjistili, že nejsme přihlášeni. Nikdo z řádně přihlášených neměl nic proti naší účasti a tak pivaři i letos mohli ochutnávat našeho BEERANKA (děkujeme). Nicméně nebyli jsme uvedeni na hlasovacích lístcích ani na ostatních materiálech týkajících se festivalu. Nakonec to bylo možná dobře. Aspoň jsme s Radimem nebyli ve zbytečném stresu :-).

Jako komentář k festivalu NA JEDNO 2015 by to asi stačilo. Ti co festival propásli, nechť vezmou za vděk výběrem fotografií pořízených na místě činu. Za rok se na vás opět těšíme.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *