Gastrotour 2014

A je to tu zase! Stejně jako loni. A letos, to prej teprve bude ŽRÁDLO. Opět budete mít možnost shlédnout v akci nejlepší kuchaře nejen z Českých Budějovic, ale i největší celebrity českého kuchařského showbusinessu. Letos účast přislíbili Milan Macháček, Zdeněk Pohlreich, Petr Stupka a Pavel Vedral. Pro jistotu jsem PÁNY kuchaře uvedl v abecedním pořadí, aby nedošlo k nějaké diskriminaci.
A proč píšu o Gastrotour na webu minipivovaru BEERANEK, když v domovském Singer pubu vaří obsluha jako největší specialitu leda tak chipsy drolené na tatrance (takzvaná Drolíta)? No protože je jasné, že dobrý dlabanec je třeba spláchnout něčím chutným, hořkým a dobře vychlazeným – tedy ideálně BEERANKEM. Letos to bude prý i organizačně značně menší divočina než vloni. Namísto platby vstupu do obehnaného koridoru s občerstvením, je pro letošní rok zaveden jiný systém. Budete si moci zakoupit Gastrotourky v hodnotě 10 Kč (minimální nákup je za 200 Kč) a ty následně budete dle libosti směňovat za dobroty v celém prostoru náměstí, bez omezení pohybu.

Níže jsem připojil kopii avízovaného programu z webu GASTROTOUR 2014. Bude to fuška na celý den. Vemte s sebou i děti o zábavu bude postaráno. Osobně si myslím, že se děti budou bavit nejvíc okolo půl třetí odpoledne. Ne snad proto, že by tak milovaly jedlý hmyz, ale předpokládám, že v tuto dobu už bude spolehlivě fungovat BEERANEK na naše nejvěrnější příznivce.

PROGRAM 4.10.2014

Moderuje Radek Jirgl

10:00 Zahájení Gastrotour 2014
10:15 Cooking show Petra Stupky aneb jak připravit kapra
11:45 Cooking show Pavla Vedrala a Milana Macháčka – české a thajské speciality
12:45 Vystoupení mažoretek
13:00 Cooking show Zdeňka Pohlreicha
14:00 Autogramiáda Zdeňka Pohlreicha
14:00 Taneční vystoupení souboru Úsviťáček
14:10 Divadlo Dokola
15:10 Hmyzí speciality – Restaurace Amigo
15:30 Cooking show Zdeňka Pohlreicha
16:30 Fellows
17:30 Cooking show Milana Macháčka a Pavla Vedrala
19:00 Seven

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *