NA JEDNO s odstupem času

Pomalu se vzpamatováváme z našeho prvního festivalu a je proto čas i na nějakou tu rekapitulaci. Festival se povedl, tady není o čem debatovat. Organizátoři dělali co mohli a mnohdy nás svou vynalézavostí překvapili. Samozřejmě, že pár drobností by se našlo (např. problematický přístup k vodě pro naplnění chlazení, h***o vedle stánku), ale celkově můžu za náš pivovar říct, že přístup organizátorů na nultém ročníku, byl více než uspokojivý. Areál je pro pořádání podobné akce ideální. Při větším počtů pivovarů i účastníků to možná bude poněkud maso, ale pevně věřím, že se s tím pořadatelé vypořádají opět na výbornou. Aspoň si přijdou na své i ti co se rádi tulí.
A rekapitulace … ?

 

20km

Měli jsme to nejblíž
ze všech

10.

Přijeli jsme jako
poslední

11°

BEERANEK světlý
3. místo

400

piv vytočeno
v rámci festivalu

1.

jsme sbalili
stánek a odjeli

Čísla mluví za vše. Festival se povedl a pro nás to byla cenná zkušenost do budoucna.
Za prvé: je důležité dorazit poslední. Už sama skutečnost, že většina stánků již točí pivo zatímco vy ještě stavíte nebo upravujete stánek, přitáhne pozornost hned od začátku.
Za druhé: Nezapomenout židle. V průběhu festivalu se člověk unaví a nějaké to pohodlné posezení přijde vhod.
Za třetí: Pokud nám přídělí stánek vedle h***a, je třeba se ozvat hned a nestydět se.
A jako bonus navíc jsme získali 3. cenu pro naši světlou jedenáctku. Jsme hrdi, že vám tak chutnalo jedno z našich stálých piv.

To je tak asi vše. Projděte si fotky a videa, třeba se na nich najdete. A vy co jste se nezúčastnili, můžete alespoň nasát atmosféru festivalu on-line.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *