Předvánoční zmatky

Taky milujete Vánoce tak jako já? Všechny ty zmatky, kolony kam se podíváte, davy lidí, kteří sní o dárcích, na které asi nemají …
Jako by se duch Vánoc s postupující globalizací tak nějak vytratil. Ještě, že stále existují místa, kde se “vánoční atmosféra” tolik neprojevuje a kde si člověk může místo Satana Clause užít například chutného Diabla Negra nebo domácí nefiltrovaný a nepasterizovaný ležák. Pokud tedy preferujete místo klasických oslav svátků vánočních trošku více punku a rádi ochutnáte nějaké méně tradiční pivo, pak byste dnes neměli propásnout dnešní koncert Ramones Revival.
Avizoval jsem koncert Ramones Revival jako letošní závěr koncertní sezony v Singer Pub. Mylně … Příští sobotu ještě jeden koncert přidáme. V průběhu týdne vám přineseme více podrobností. Sledujte web.

Diablo Negro drtivé většině lidí chutná, a tak už zbývá jen několik posledních sudů. Tento víkend pravděpodobně náš předvánoční speciál už nepřežije a vy se budete moci těšit na CHERRYBEER, který budeme stáčet těsně před Vánoci. Na čepu nám nyní zbývá tedy pouze Diablo Negro a světlá 11° BEERANEK, ale nemusíte mít obavy. V příštím týdnu dozraje polotmavý i 13° SPECIAL, takže budete mít před Vánoci k dispozici ucelenou nabídku našich piv.

Dnes večer, během koncertu Ramones Revival, budete mít poprvé možnost zakoupit novou, limitovanou edici triček BEERANEK. K dispozici bude ve dvou barvách – černá a šedá. Za decentní design děkujeme Markovi – díky kamaráde :-). Užijte si sluníčko a sobotní výlety.plakat-ramones3

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *