Po práci legraci.

Po několika týdnech naplněných prací je konečně zase čas na legraci. Proběhla první větší oprava na varně. Zlobilo nás čerpadlo, ale nejednalo se o žádný zásadní problém. Oblíbený DIABLO NEGRO se již zařadil do naší stálé nabídky a na třetí pípě tak pravidelně střídáme DIABLA s naším 13° SPECIAL. Když vše půjde hladce absolvujeme již první festival ve zcela novém „značkovém“ beerstánku. No ale já pořád melu o práci a kde je nějaká ta legrace?
Náš nejvyšší měl nedávno narozeniny a sobotní večer se rozhodl věnovat malé neformální oslavě v Singer Pubu. Kdo má chuť Radimovi potřást pravicí a ještě tak neučinil, nechť si to přihasí v průběhu sobotního večera do Singeru. Na hašení žízně je pro vás připraven BEERANEK 11° světlý i polotmavý a DIABLO NEGRO.

Nějaký dárek? Těch bude určitě spousta. Ale máme něco i pro Vás. Poté co jsem utratil několik hodin na tvorbě webu našeho minipivovaru, jsme se dohodli, že si důstojnou prezentaci zaslouží i Singer Pub. Brzy mu bude 20 let – tak doufám, že web do té doby dokončím. Bude se jednat o mnohem obsáhlejší prezentaci, než je současný web. A proto, že máme rádi věci trošku jinak a pořádně začali jsme nákupem domény. Nový web baru bude v nejbližších týdnech zprovozněn na adrese singer.pub

V neposlední řadě bych pak chtěl dodat, že v druhé řadě v posledních policích máme velice zajímavý nový gin a řady našeho kvalitního alkoholu rozšířila i novinka pro skutečné fajnšmekry – Lagavulin. Tak zítra pěkně do řady a trpělivost – na každého se dostane – jako na dětském hřišti. Takže co? Po práci legraci?