Absence v Písku – edit

Zatím jen takto krátce – zítra informace doplním. Sešlo se nám příliš mnoho akcí a zrání piva uspíšit nelze. Chtěli jsme se zúčastnit Slavností piva města Písek,ale neměli jsme akci tohoto typu k dispozici dostatek piva. A stáčet pivo, které by nebylo „košer“ to není náš styl. Omlouváme se všem, kteří se těšili, že v Písku ochutnají našeho BEERANKA.

Máme pro vás připraveno spoustu novinek, takže nám snad tento neplánovaný výpadek odpustíte. Zítra tyto informace doplním. Přeji hezký večer.
Btw. v Singeru je velice živo před chvílí jsem odsud utekl (nejsem zvyklý na davy). Takže kdo rád společnost, nechť se zastaví.

Doplnění – pozdě ale přece.

Pokusíme se pro vás posbírat nějaké informace z průběhu Píseckých slavností piva. Snad to bude téma pro další příspěvek.
Slavností piva města Písek jsme se sice nezúčastnili, ale překvapení pro festival je připraveno. Tentokrát jsou to originální pásky BEERANEK. Pásky jsou vyrobeny z velmi kvalitní kůže. Klasický design – žádné výstřelky. Pásky budou k mání ve třech barvách a chci jim věnovat určitě větší prostor na webu. Což znamená, že další podrobnosti na toto téma se brzy objeví na našem webu. a pásky by měli být nejpozději ve středu k zakoupení v Singer pubu. Další horkou novinkou pro sběratele pivních marketingových předmětu je pak naše účast na „pivní pouti“. V rámci projektu SLEVOMATU si můžete zakoupit levněji naši sklenici do sbírky a ochutnáte i naše pivo. Pro mimoměstské nabízíme i možnost ubytování v našem hostelu.

Takto tedy suché informativní doplnění o stavu našeho volného času. A není to lepší, právě pro vás stáčíme nového BEERANKA. Takže Dej Bůh Štěstí. Ať chutná.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *