PF 2015

Silvestr. Nový rok. Začátek nového konce. Říkejte si tomu, jak chcete. Mnozí z Vás rekapitulují uplynulý rok, jiní dělají předsevzetí, která nehodlají dodržet. Rozhodně však nemůže být sporu o tom, že Silvestr je jednou za rok a rozhodně je to víc než vhodná příležitost “ožrat si držku” jako to čuně. Vždyť je to přece jednou za rok…

Pro Singer pub je oslava příchodu Nového roku tabu, takže na BEERANKA budete muset dnes do některé z našich filiálek. Prostřednictvím tohoto novoročního příspěvku bych chtěl poděkovat všem našim příznivcům za přízeň, všem našim kritikům za konstruktivní kritiku a všem ostatním, kterým je to jedno, za to, že nešíří nějaké drby.
Rekapitulace? Obávám se, že není moc co rekapitulovat. Máme za sebou rok existence na přehuštěném trhu minipivovarů a neustále se učíme. Předsevzetí? Nevím o žádných plánech do budoucna, ale můžete si být jisti, že pro vás v průběhu roku opět vymyslíme něco hezkého do sbírky pivních suvenýrů.

Nechť je ten nový aspoň tak dobrý jako ten minulý – nikdy neměňte to, co milujete, za okamžitý prožitek. Kouzlo okamžiku pomine, ale život půjde dál.

PS: kdo rád rekapituluje, ať si projde web…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *