Socializace

Vzhledem k tomu, že se již podařilo dokončit většinu potřebných prací na webu, máme čas se věnovat, v rámci propagace, i dalším činostem. Například bohulibému zvelebování našich profilů sociálních sítí. Snažíme se vyjít vstříc maximálnímu počtu uživatelů. Chceme, abyste měli informace o aktualním dění v našem baru, minipivovaru i hostelu vždy po ruce. Pokud máte v tomto ohledu na naši adresu jakékoliv výtky, pak nás kontaktujte.

V pivovaru pro vás nyní chystáme spoustu novinek. Vzhledem k době, po kterou piva zrají, máme letos vánoce o něco dříve než jsme byli v minulosti zvyklí. Speciální piva máme pro vás letos na dobu vánoční i předvánoční připravena dvě. Jedno jste již měli možnost ochutnat (CHERRYBEER) a druhé bude naprostá novinka. Podrobnosti přineseme v nasledujících příspěvcích na webu i sociálních sítích. Další novinkou je, že pro vás chystáme druhou verzi pivních podtácků BEERANEK. Tácek bude mít novou grafiku – prostě něco pro sběratele.
Na baru jsou v současnosti k mání obě naše 11° piva. 13° SPECIAL byl opět zkonzumován v rekordním čase. Doufáme, že nám to pivo nevylejváte někde na ulici, aby zase nebyly nějaké stížnosti… Děkujeme za vaši přízeň a jsme rádi, že vám chutná.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *