Vítání prváků 2014

V týdnu od 6. do 12.10 2014 bude v Českých Budějovicích živěji než obvykle. Letos poprvé, proběhne skutečně organizovaně a ve velkém vítaní “prváků” v Českých Budějovicích. Singer pub, společně s minipivovarem BEERANEK, se touží s novými prváky také seznámit a proto jsme se do projektu připojili. V průběhu celého týdne budou probíhat po celém městě různé akce připravené speciálně pro prváky. Píšu hodně obecně, protože se k nám zatím donesly pouze poměrně kusé informace. V příštím týdnu se budu tomuto tématu ještě věnovat. Více informací byste měli najít na webu VÍTÁNÍ PRVÁKŮ.

Singer pub studenty podpoří, čím jiným, než slevami na alkohol.

 

26 Kč

BEERANEK 11°

29 Kč

BEERANEK 13°

99 Kč

2 x vodka + Red bull

 

Od úterý 30.9 (tedy ode dneška) pro vás bude otevřen i Hudební Klub K2 na Sokolské ostrově. Zde na vás kromě skvělé zábavy a stylového interiéru budou, v týdnu od 6. do 12.10. , čekat zajímavé akční ceny na další drinky, které budou vždy platit pouze do půlnoci.

 

22 Kč

Pardál 10°/0,5 l

20 Kč

Rum, Vodka, Zelená/0,04 l

35 Kč

Cuba libre

29 Kč

Bouchaná tequila

 

Takže pokud se nudíte, můžete se zaběhnout do “dvojky” podívat už dnes. Koho zajímají prváci nebo prvačky, ten si bude muset ještě chvíli počkat. Hezký večer vám všem. MLÁDÍ MÁ ZELENOU :-).

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *