z baru do hotelu

Z mnoha důvodů jsme se rozhodli přesunout minipivovar BEERANEK na novou adresu – z baru do hotelu. Nejdůležitější aspekt tohoto rozhodnutí byla rozhodně kvalita piva. V útulných, ale stísněných prostorech baru Singer Pub, se stalo vaření piva postupem času spíše komplikací. Jak pro hosty, tak především pro našeho sládka. Rovněž prostory pro ležácké tanky, umístěné směrem do České ulice, byly kapacitně na maximu a uchladit takové množství piva v letních měsících, by vyžadovalo výkonnější chladíci jednotku, na kterou už by prostor nebyl.

Prostory po pivovaru jsme okamžitě využili. Hned poté co sundáme roušky si budete moci v baru Singer Pub užívat ještě o něco delší bar a prostor ležáckého sklepa nahradila prodejní pobočka Klubu malých pivovarů (KMP) = Pivokrám.

Stavební práce v nových prostorech pivovaru v budově Hotelu u Budvaru započaly již v roce 2019. Proběhla kompletní sanace prostor na míru pivovaru a jeho potřebám. Původní varnu jsme přestěhovali a umístili hned vedle vstupu do našeho MINIPIVOBARU. Díky předchozím zkušenostem byla rekonstrukce naplánována tak, aby každá část procesu výroby piva měla své místo a řád.

Kromě mnoha, pro nás zásadních, technologických vylepšení byla navýšena kapacita ležáckého sklepa na 9 000 l piva. Toto nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům celoročně pestřejší nabídku piv v neměnné kvalitě.

Dej bůh štěstí.