Pivovarská sešlost na Hluboké - 17. 6. 2023

Pivovarská sešlost na Hluboké – 17. 6. 2023

Co takhle v sobotu na pivko na Hlubokou? Dopoledne si můžete zazávodit na kole v rámci seriálu závodů Kolo pro život a poté spláchnout žízeň u nás na stánku. Aspoň se pak budete moci znaveni opírat o kolo cestou domů. Je to krásná vycházka…

Budějce město piva 2022

V pátek 12. 8. 2022 bude ve 14:00 slavnostně zahájen další ročník Festivalu budějckých pivovarů. Již tradiční akce určitě stojí za návštěvu. Vzhledem k absenci pivovaru Čtyrák byl pozván „na divokou kartu“ pivovar Hulvát. Budeme se na vás těšit na Sokolském ostrově. Dej bůh štěstí.

Pivovarská sešlost 2021 plakát

Pivovarská sešlost 2021

Přijďte si dnes 19. 6. 2021 od 14:00 vychutnat vašeho oblíbeného BEERANKA na Hluboké nad Vltavou. Festival Pivovarská sešlost se uskuteční tradičně na náměstí.

z baru do hotelu

Z baru do hotelu

Z mnoha důvodů jsme se rozhodli přesunout minipivovar BEERANEK na novou adresu – z baru do hotelu. Nejdůležitější aspekt tohoto rozhodnutí byla rozhodně kvalita piva. V útulných, ale stísněných prostorech baru Singer Pub, se stalo vaření piva postupem času spíše komplikací. Jak pro hosty, tak především pro našeho sládka.

Pivní kurýr BEERANEK

Časy jsou zlé a proto si musíme pomáhat. Nechci malovat čerta na zeď, ale pokud to takto půjde dál, může se klidně stát, že zanikne jedna z nejpromyšlenějších pivních značek na trhu českých minipivovarů. Ano je tomu tak! I BEERANEK má na kahánku.

Na jaře jsme v období omezeného pohybu investovali prostředky a energii do přesunu minipovaru z baru Singer Pub do budovy Hotelu u Budvaru. A nyní, když už se konečně výroba na novém místě zaběhla tak jak má, nemáme naše pivo kde prodávat.

Podpořte svůj oblíbený minipovovar nákupem piva v PET lahvích. Při objednávce 5 a více kusů PET (což je i hranice minimální objednávky) vám pivo v rámci Českých Budějovic přivezeme ZDARMA až domů, abyste nemuseli cestou pro pivo riskovat život.

Objednat pivo můžete buď na telefonu 608 120 102 – Radim Beránek nebo vyplňte náš formulář na webu a my Vás budeme kontaktovat telefonicky a upřesníme podrobnosti objednávky.

Rozvoz předběžně plánujeme v odpoledních hodinách cca. mezi 15 ař 20 hodinou. Vše je ale o domluvě a objednaném množství piva.

Děkujeme za podporu a sdílení

První pomoc

První pomoc

Kdo má pocit, že už to bez BEERANKA nevydrží, nechť nás neprodleně kontaktuje.
Možnost osobního odběru piva v PET lahvích po předchozí telefonické domluvě. Radim Beránek – majitel – 608 120 102 Petr Dvořák – sládek – 603 710 986.

Hezký den a pivu zdar!

Festival piva Prachatice 2018

Oficiální pozvánka:
V pravé sobotní poledne odstartuje 4. ročník Festivalu piva, kterého se zúčastní 10 minipivovarů s vlastním stánkem a 4 další pivovary ve stánku pivovtéky Pivotečka. Chybět opět nebude hudební doprovodný program, který bude probíhat od 12.00 do 23.00 hodin. Tešit se můžete také na chutné občerstvení již ověřeného Ok-Cateringu. Něžná část návštěvníků se může těšit na stánek Clubu 111, který namíchá chutné drinky.

festival pivovarů pivovarská sešlost

Zítra se sešlost na Hluboké

Sice to podle napisu vypadá, že jsem pod parou, ale opak je pravdou. Právě se připravujeme na zítřejší festival pivovarů PIVOVARSKÁ SEŠLOST na Hluboké nad Vltavou. Od 11 hodin vás budeme my a pivovary Hluboká, Jílovice a telčský Trojan obšťasňovat nejpopulárnějším českým alkoholickým mokem a vyhrávat vám k tomu budou světoznámé kapely jako například Limit či Tarok nebo Pestrý pes.

Už je zajetá

Nová varna je na místě, zapojena a už jsme i vařili pivo. Je to něco jako přesednout z Trabantu do Mercedesu, tak si budeme muset na ten komfort chvíli zvykat.