Pivní kurýr BEERANEK

Časy jsou zlé a proto si musíme pomáhat. Nechci malovat čerta na zeď, ale pokud to takto půjde dál, může se klidně stát, že zanikne jedna z nejpromyšlenějších pivních značek na trhu českých minipivovarů. Ano je tomu tak! I BEERANEK má na kahánku.

Na jaře jsme v období omezeného pohybu investovali prostředky a energii do přesunu minipovaru z baru Singer Pub do budovy Hotelu u Budvaru. A nyní, když už se konečně výroba na novém místě zaběhla tak jak má, nemáme naše pivo kde prodávat.

Podpořte svůj oblíbený minipovovar nákupem piva v PET lahvích. Při objednávce 5 a více kusů PET (což je i hranice minimální objednávky) vám pivo v rámci Českých Budějovic přivezeme ZDARMA až domů, abyste nemuseli cestou pro pivo riskovat život.

Objednat pivo můžete buď na telefonu 608 120 102 – Radim Beránek nebo vyplňte náš formulář na webu a my Vás budeme kontaktovat telefonicky a upřesníme podrobnosti objednávky.

Rozvoz předběžně plánujeme v odpoledních hodinách cca. mezi 15 ař 20 hodinou. Vše je ale o domluvě a objednaném množství piva.

Děkujeme za podporu a sdílení

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *