Pivní sklo – poprvé

Pivní sklo BEERANEK. Asi nejdiskutovanější téma na našem emailu. Možná společně s pivními etiketitami. Dali jsme si na sklenicích záležet. Roli hrála velikost, barva i umístění loga. Nakonec jsme po delším mailování se zpracovatelem dospěli k uspokojivému výsledku a pak už nezbývalo než čekat. Konečně jsme se dočkali. Dorazila první sada sklenic s naším logem. Jedná se o půllitr s uchem a tenké pivní sklo o objemu 0,5 a 0,3l.

Neprodleně jsme se pustili do uklízení a vybalování a od pátku jsou sklenice k dispozici nejen v Singer pubu ale i na našich současných pobočkách. Není to tak dávno co jsem psal edit našich poboček a než jsem jej stihl dopsat přibyly nám další. Aktualitu jsem proto upravil a aktuální seznam podniků, kde aktuálně můžete ochutnat náš nefiltrovaný a nepasterizovaný ležák naleznete zde.

Jak můžete vidět na fotkách, při vybalování na nás čekalo jedno poněkud nepříjemné překvapení. Sklenice s uchem jsou vytištěny nesprávnou barvou. Nezbývá než dojednat nápravu se zpracovatelem a objednat sklenice znovu, tak aby byly potištěny správnou barvou a opět čekat … a doufat. Tímto se vám omlouváme za nás i za zpracovatele. Prozatím vám budou muset stačit „ušaté“ půllitry potištěné nějakou podivně žlutou „nebeerankovskou“ barvou. Snad vám i tak bude naše pivo chutnat.
To že dorazily sklenice pro nás znamená, že již máme konečně co nabídnout vám, pivní sběratelům a našim fanouškům. Chystáme pro vás eshop (předpokládám, že ho spustíme v nejbližších dnech), ve kterém si do budoucna budete moci zakoupit marketingové předměty našeho pivovaru. Budeme se snažit, vás vždy překvapit něčím novým. Na úvod jsou to kelímky s naším logem. Už na pivní festivalu NA JEDNO jsme byli mile překvapeni, že jako jediní máme pivní kelímky s vlastním logem. Pokud tedy chystáte na léto nějakou zahradní slavnost a chcete být skutečně originální, pak nás neváhejte kontaktovat. Můžete mít jak pivo BEERANEK tak i pivní sklenice a kelímky. Stačí jen napsat s dostatečným časovým předstihem (3 – 4 týdny) a nějak se určitě domluvíme.
Co se eshopu týče, chystáme pro vás cenově zvýhodněné balíčky sklenic a k větším objednávkám přidáme navíc vždy nějakou raritu nebo aspoň podtácek našeho pivovaru. Hodláme také rozšiřovat náš sortiment. V tomto ohledu nás čeká ještě spousta práce. Ale děláme ji s láskou a pro Vás, pivní znalce, sběratele a naše štamgasty.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *