Beeranek 11° – světlá – stáčení

Stáčení Beeranka proběhlo hladce a várka je podařená. Na to jak krátkou dobu pivo vaříme se s naším pivovarem sžíváme rychle. Proběhlo i nějaké to focení a ochutnávání. Ale také důkladné uklízení a čištění všeho použitého materiálu. Postupně si zažíváme rutiny spojené s výrobou piva. Čistota je zvlášť důležitá, jinak bychom nemohli dosáhnout trvále kvalitní  a neměnné chuti, typické pro náš světlý nepasterizovaný a nefiltrovaný ležák plzeňského typu.
Vytváříme nejen novou značku na trhu, ale i nový chuťový standart v rámci stálé českobudějovické nabídky piv. Beeranek 11° – světlý tu s námi bude stále a tak musíme zvlášť dbát na přísné dodržení všech norem a postupů při jeho výrobě. Jen tak zajistíme, že vám bude chutnat a budete se rádi vracet na svých pár “bíránků”. Jsou to jedinečné okamžiky. Podívejte se na ně v galerii.

Do budoucna pro vás plánujeme pivní speciály ke zvláštním datům, pivní podtácky i vlastní sklenice a možná se časem dostaneme i k dalším propagačním materiálům. 1. speciál vás čeká už v březnu – máte se prostě na co těšit.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *