13° SPECIAL poprvé

A je tu další poprvé. Zítra budeme stáčet BEERANKA 13° SPECIAL. Pivo prošlo ochutnávkou několika hlav a je prý velmi chutné. Těšíme se na vaši návštěvu a jsme zvědavi na vaši odezvu. Pokud se nedostanete ke slovu na baru, můžete nám dát vědět, zda vám náš 13° SPECIAL zachutnal, prostřednictvím našeho webu či facebooku. Nestyďte se nám napsat, za vaše názory, připomínku i chválu budeme rádi.

BEERANEK 13° SPECIAL je další stupínkem na naší dlouhé cestě. Naše snaha o dosažení stabilní kvality ve výrobě klasického plzeňského ležáku je neutuchající. Vaření 13° SPECIALU bylo také prvním opravdu ostrým testem schopností naší varny piva. Na speciál se přirozeně používá více ingrediencí a proto je i proces vaření v některých ohledech náročnější. Testem jsme prošli na výbornou a doufáme, že stejně si povedeme u vás s naším 13° BEERANKEM SPECIAL.

Přejeme vám všem příjemný zítřejší den, klidný a vydatný oběd. Následně doporučujeme v odpoledních hodinách minimální pracovní úsilí. Singer Pub otevírá v 17:00. 13° SPECIAL tu na vás bude čekat.

kolektiv minipivovaru BEERANEK

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *