Pivní kurýr BEERANEK

Časy jsou zlé a proto si musíme pomáhat. Nechci malovat čerta na zeď, ale pokud to takto půjde dál, může se klidně stát, že zanikne jedna z nejpromyšlenějších pivních značek na trhu českých minipivovarů. Ano je tomu tak! I BEERANEK má na kahánku.

Na jaře jsme v období omezeného pohybu investovali prostředky a energii do přesunu minipovaru z baru Singer Pub do budovy Hotelu u Budvaru. A nyní, když už se konečně výroba na novém místě zaběhla tak jak má, nemáme naše pivo kde prodávat.

Podpořte svůj oblíbený minipovovar nákupem piva v PET lahvích. Při objednávce 5 a více kusů PET (což je i hranice minimální objednávky) vám pivo v rámci Českých Budějovic přivezeme ZDARMA až domů, abyste nemuseli cestou pro pivo riskovat život.

Objednat pivo můžete buď na telefonu 608 120 102 – Radim Beránek nebo vyplňte náš formulář na webu a my Vás budeme kontaktovat telefonicky a upřesníme podrobnosti objednávky.

Rozvoz předběžně plánujeme v odpoledních hodinách cca. mezi 15 ař 20 hodinou. Vše je ale o domluvě a objednaném množství piva.

Děkujeme za podporu a sdílení

DIABLO NEGRO ed. 2018

A je to opět tady. V předvánočním čase mezi nás opět zavítal veleoblíbený DIABLO NEGRO. Je to náš věrný kamarád na dlouhých a klikatých nočních procházkách promrzlým městem. DIABLO NEGRO vaříme 2x do roka, tak si pospěšte, aby na vás něco zbylo.

Mikulášská nadílka 2016

Rok se s rokem sešel a je zde opět čas vánočního veselí a debat u punče na náměstí. Také jsme si pro Vás něco připravili, abyste nemuseli pořád mrznout jen u stánků na náměstí. 1. letošní zimní várka našeho DIABLA NEGRA je tu. Temná strana síly se o Vás opět bude pokoušet. Je proklatě dobrý, je proklatě černý, je to DIABLO NEGRO. Mikulášská nadílka 2016 v Singer Pub začíná. Dej bůh štěstí.
Příští sobotu Váš ještě čeká poslední koncert letošního roku. Více informací Vám již brzy přineseme. Přejeme Vám hezkou nadílku a bacha na čerty. Dneska nikdy nevíte, kdo na Vás bafne…

Fi. JazzCo. LIVE in Singer Pub

Dnes večer se v Singer Pub uskuteční koncert hudebního uskupení Fi. JazzCo. Funky/Jazz/Latino projekt ostřílených muzikantů ze všech koutů ČB scény..

Složení:

Jiří Klimeš – kytara, zpěv
Petr Puffer – saxofon
Petr Žižka – klávesy
Radim Pígl – bicí, perkuse
Jan Bernard Vaněček – basová kytara

Start cca. ve 20:00. Přijďte na pivo – na čepu dnes máme, kromě jiného, BEERANEK 11° polotmavý a medobír 14° HoneyBanny. Kdo dosud medové neochutnal, nechť si pospíší, brzo nebude co ochutnávat.

A je po něm

A je po něm

Až nečekaně rychle zmizel náš 14° medový speciál Honeybanny. 14 dní a je po něm. Ohlasy? Kladné, kladné, kladné. Máme zde jasného adepta na další stálý speciál našeho pivovaru. Polehává sice v tancích na náš vkus až příliš dlouho, ale když Vám chutná…
Kdo dosud neochutnal, má dnes poslední šanci. Dnešek již medobír určitě nepřežije. A když dojde, je k dispozcici jiný dnešní speciál – Guinness. Přijďte oslavit St. Patrick’s day do jediného opravdového budějického pubu. Hezký, lehce zelený, večer všem.

Běž si ho umejt

Běž si ho umejt!

Již druhý den se účastníme 26. mezinárodního pivního festivalu. Na předchozích 25 let se tu často vzpomíná. Vesměs v dobrém. Lépe řečeno, hezky po česku se tu nadává na všechny nedostatky, které má letošní první českobudějovický ročník. Atmosféra festivalu je asi hlavní téma. A pravdou je, že výstavní hala není to pravé místo pro konzumaci piva ani podle mě. Ve srovnání s atmosférou našeho oblíbeného minifestivalu minipivovarů v Borovanech je tato akce opravdu průser. Nicméně kvantitavní rozdíl v nabídce piv je stejně markantní jako rozdíl v atmosféře. Každá akce má své přednosti. Náš minipivovar je asi předurčen spíše pro menší akce.

Vzhledem k tomu, že bylo vydáno místní nařízení, které zapovídá točení piva do kelímků, jsme byli postaveni před problém, jak mýt sklenice. Náš skromný stánek zatím nedisponuje zařízením na mytí sklenic. Naštěstí je náš stánek umístěn nedaleko „ostrůvku“ se spülboyem. Včera dorazilo méně lidí a tak jsme lidem chodili sklenice umýt, aby si naše pivo užili neředěné předchozími zbytky. Dnes už to skutečně nebylo možné a proto se na všechny pivaře obracíme s prosbou: Bež si ho umejt!
No lidi, mějte přece trochu respekt… Jdete ochutnávat pivo a chcete ho do nevymyté sklenice? Co byste mi na to řekli v Singeru??

Závěrem chci říct, že festival je pro nás další zajímavá zkušenost. Otázka účasti na dalším ročníku, bude postavena asi spíš takto: Bude vůbec další ročník zde na výstavišti? Upřímně můžu říct, že mi děláme pro zábavu kolemjdoucích skutečně maximum.

Přijďte na pivo na výstaviště

BEERANEK na výstavišti. To se jen tak nebude opakovat, neváhejte a navštivte náš stánek plný atrakcí a překvapení. Jen do soboty. Neváhejte a přijďte na pivo na výstavišti.

Na hromnice o den více

A na Mikuláše Diablo Negro – tak to už to v Českých Budějovicích bývá. Navazujeme na loňskou tradici, kdy byl poprvé uvařen náš tmavý speciál a i letos Vám přinášíme možnost si před Vánoci vychutnat pekelně černé a po čertech dobré pivo. Když bůh dá, tak do pátku snad vydrží i ostatní piva a budeme mít zase jednou na čepu všechna naše piva.

Letos nás kromě Diabla Negra na čepu čeká ještě jedna velká událost. Sedmý díl středně pacifistické intergalaktické ságy Hvězdné války. Pro ty, kteří se již nemohou dočkat a lístek mají dávno rezervován (jako já), je toto nečekaná možnost jak se po sedmi třináctkách setkat s temnou stranou síly o něco dříve. Nebojte se Luke Vás do Vánoc určitě zachrání.

Máte chuť?

Pokud máte chuť na pivo tak kulichy na hlavu, šálu na krk, šulek na nos a vyražte. Dnes na Vás na čepu čekají obě naše jedenáctistupňová piva. 13 SPECIAL byl bohužel opět zkonzumován tak rychle, že se mi až skoro chce napsat, že jste ho vychlastali v rekordním čase. A my jsme rádi, že Vám chutná. Užijte si hezký večer a nezapomeňte na zítřejší koncert Koloband na prknech baru Singer Pub. Start cca. ve 20:00. Pivu zdar.