BF jako BeerFórum

Spustili jsme pro vás další součást našeho webového systému. Pokud si rádi občas jen tak poplkáte u piva a jsou chvíle, kdy se prostě na pivo z časových důvodů nedostanete, pak je to něco pro vás. Jedná se o fórum na téma pivo. Tedy na téma pivo obecně. Přesněji řečeno můžete se připojit do již existujících debat, ale i navrhnout témata nová. Je na Vás jakým směrem se bude naše fórum ubírat. S dotazy a připomínkami se na nás neváhejte obrátit.

Pro začátek jsme pro vás vytvořili několik témat k debatě. Logicky bylo vytvořeno fórum věnované chuti našich piv. Váš názor nás zajímá a budeme rádi, když nám napíšete Vaše názory na naše pivo a ještě víc nás potěší, když o našich pivech budete debatovat mezi sebou. V dalším fóru se můžete přít ohledně chuti vašich oblíbených českých piv. Fórum jsem pro začátek rozdělili na dvě témata a možná přibudou další.

Pro vaše příspěvky do fóra není nutná registrace na webu, ale pokud si u nás již nyní registrujete účet, budete mít i v budoucnosti přístup ke všem ostatním komponentám webu, které přihlášení vyžadovat budou – například směnárna.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + dva =