K: Počítačku Gastroturek

Máme za sebou další exhibici s ministánkem našeho minipivovaru. Netroufám si označit Gastrotour, jako nějakou přehlídku piv i vzhledem k nabídce, která byla na náměstí k mání. Je to prostě Gastrotour … Opět jsme to měli nejblíž, ale tentokrát jsme nebyli poslední my, jelikož se účastnila i banda mexických povalečů z Amigopizza :-).

Jak už napovídá titulek, tak nemám na Gastrotour zrovna nejlepší vzpomínky. Abych to vysvětlil. Počasí ušlo. Vzhledem k datu konání, nás mohla v tomto ohledu potkat mnohem větší patálie. Nebylo nejtepleji, ale větší část dne aspoň svítílo sluníčko, které nám prohřívalo mysl. Napřed jsme mysleli, že moc piva neprodáme, ale pak se GRINGOS de’l Amigo rozhodli, že nám sami vypijí aspoň sud a hned bylo o zábavu postaráno (nepodařilo se jim to). Muchas gracias Amigos.
Nastal večer a když utichly poslední tóny kytar nastal čas balit. Jako nuda mi přišlo už to, že poslední kapela ladila zvuk asi půl hodiny. To jsem, ale ještě netušil, že námi přijaté gastrotourky budeme na 2x!!! manuálně sčítat. Nejen, že pochopení systému dělalo problémy i mnohým místním, ale bylo skutečně zábavné vysvětlovat Japoncům, že nám nemůžou zaplatit ani korunami ani eury, i když na pivo nepochybně měli. Nebudu se tu rozšiřovat o počtech přijatých Gastroturek, ale už daleko před půlkou sčítaného množství dosáhla moje nasranost vrcholu a jen jsem při olizovaní prstů tiše přemýšlel, kdo všechno mi stravenky dával do ruky a zda si předtím řádně umyl ruce. Když později Radim odešel stravenky zúčtovat, vrátil se zpět pro pivo, protože došlo k důkladné (opět manuální) kontrole.
Co dodat? Už se těším na další normální pivní festival, kde se bude platit penězi. A vy se těšte na připravované vánoční překvapení, které jsme pro vás vařili už dnes. Více informací vám přineseme již brzy.

PS: tu čítačku doufám příští rok nebudeme potřebovat, ale kdyby ji náhodou někdo doma měl – jen rozumné nabídky prosím

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *