Velikonoce na čepu

Velikonoční „jarně“ zelený Beránek už nám na čepu pomalu ubývá. Hned na čtvrtek již byli v baru rezervace specielně kvůli ochutnávání Velikonočního Beránka a v pátek se dveře netrhly, i když počasí skutečně nebylo nic moc. Zaslechl jsem něco o srovnávání BEERPATRICKA s Velikonoční Beránkem. A jak chutnal Velikonoční Beránek vám? A co srovnání s BEERPATRICKEM? Který z našich zelených speciálů je vaším favoritem? Zajímá nás váš názor. Napište nám nějaký komentář nebo přispějte nám facebook či G+, ať víme jestli bás BEERANEK baví. Až se trošku zaběhneme zkusíme pro vás připravit na webu nějakou anketu ohledně chuti našich piv, vzhledu sklenic, tácků a tak dále, a tak dále. Pro náhodně vylosované připravíme nějaké netradiční překvapení :-) .

Ale to až se „trošičku“ zaběhneme. Nebude to rozhodně dříve, než po absolvování našeho prvního pivního festivalu „NA JEDNO“ v Borovanech u Českých Budějovic. 1. ročník festivalu se koná 31.5. 2014 v areálu nově zrekonstruovaného amfiteátru v zahradě zámku v Borovanech. V souvislosti s prvním pivní festivalem pro vás máme horkou novinku. Již na prvním pivní festivalu bychom měli mít vlastní pivní kelímky s logem pivovaru. (pokud se tedy nezvrtne něco ve výrobním procesu). Objednány jsou již i sklenice.
Nicméně na sklenice si budeme muset počkat déle. V baru Singer pub byste měli popíjet pivo z našich sklenic někdy během června. Od té doby by měly být sklenice dostupné i pro sběratele. Snažili jsme se objednat dostatek sklenic, abychom nějaké mohli poskytnout i sběratelům. Emailů ohledně sklenic a podtácků nám chodí spousta a proto se pokusíme, aby pro vás i pro nás bylo vše jednoduché a přehledné. Nechte se překvapit.

Objednání pivních kelímků nám umožní poskytnutí „nové služby“ zákazníkům. Za parných letních dní si budete moct zaběhnout pro svého oblíbeného BEERANKA k nám do Singeru a dostanate ho do orginálního kelímku s logem pivovaru. Ale to je budoucnost. A do té nevidí ani BEERANEK. Sledujte náš web a souvisejicí sociální pavučinu.

Nechť je BEERANEK vždy dobře nachlazený

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.