Nejdelší doména na světě

Stejně jako v loňském roce se zúčastníme minifestivalu minipivovarů v Borovanech nedaleko Českých Budějovic. Druhý ročník přehlídky minipivovarů NA JEDNO se uskuteční tuto sobotu 30.5. Více informací nalezenete na stránkách festivalu. Je to pravděpodobně nejdelší doména na světě, a tak vás nebudu týrat a udělám vám na ni odkaz – narodnisalonmalychceskychpivovaru.cz. Třeba se jednoho dne seznámím s tím, kdo název této domény vymyslel. Možná na jednom z budoucích ročníků …

Bláhově jsme se domnívali, že nám ocenění za třetí místo z loňského roku garantuje místo na druhém ročníku. Nakonec jsme účast tento týden museli trošku nahánět. Děkujeme všem řádně přihlášeným minipivovarům, že neměli nic proti účasti jedenáctého minipivovaru, oproti původně plánovaným deseti účastníkům. Osobně mi přijde velice sympatické, že jsme číslo jedenáct. Dvě jedničky vypadají magicky a navíc máme na letošní rok připravenou raritku s číslem 11, jako dárek do pivních soutěží.

Na co se tedy můžete těšit? Budeme mít v nabídce BEERANKA, kterého Vám budeme servírovat z našeho zbrusu nového BEERSTÁNKU. S sebou budeme mít určitě etikety a podtácky v.2. Snad bude i úsměv na rtu, ale to úplně neslibujeme. Vzhledem k okolnostem se budeme muset s Radimem předvádět v pátek večer v Singer Pub za barem. Z tohoto pohledu bych řekl, že budeme spíš devatý než dvě jedničky. Co můžeme slíbit všem našim kolegům z ostatních minipivovarů určitě, je že Radim, za náš minipivovar, ochutná všechny vzorky, které budou na místě k mání. Musíme mít přece přehled o konkurenci!!!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *