Po roce Vánoce

Rok uběhl jako voda, minipivovar má za sebou rok, dnes už můžeme říci, úspěšného provozu a já jsem z toho nějak naměkko. Nebo lépe řečeno, byl jsem. Pak jsem se rozhodl, že udělám něco navíc, tak jak to máme rádi a nachystal jsem vám dnes na bar malé „obžerstvení“ – což není důvod, ztráty mé nálady. Ale k tomu se dostaneme. Vánoce v Singer Pub jsou vždy zvláštní večer. Pravidelné otevírání baru Singer na štědrý večer je ve své podstatě spjato s nudou. Kdysi dávno jeden milý fousatý pán řekl: „Nebudu přece sedět doma na prdeli, keď si možem dať s hocikým suprčerta v Singeru“ a od té doby zůstala tradice zachována. Dnes vás nebude obsluhovat ten milý pán, který tradici založil, (ten dnes bude pomáhat ježíškovi) ale i tak to bude příjemný večer. Mé malé přispění pro vás, kteří se buď taky nudíte nebo si prostě máte chuť dát suprčerta s hocikým, je něco malého k zakousnutí. A tím se dostáváme zpět k mé dočasné ztrátě vánoční nálady.

Jeden moudý muž říká: „Za každou snahu navíc, budeš vždy náležitě postrestán“. A je to tak do puntíku. Poté co jsem vyložil občerstvení v Singeru a spěchal domů za rodinou, jsem zjistil že nám nějaká – nepublikovatelné slovo – parkuje před vjezdem do dvora. Troubení nepomohlo = telefonát na odtah. Po cca. 10 minutách přišla nějaká milá paní, která si o půl druhé na štědrý den, ještě nutně potřebovala koupit pár drobností a hrozně se divila, když jsem ji já a další dva čekající zahrnuli větším množstvím nevánočních a zcela určitě nepulikovatelných výrazů. Musím říct, že Cuba Libre na lačno (chci vidět prasátko) mě naštěstí dokonale uklidnilo.

Za minipivovar BEERANEK = Radim & Petr, obsluhu baru a hostelu Singer Pub a i za sebe bych vám chtěl popřát, ať si Vánoce užijete přesně tak jak chcete. Hezký večer vám všem.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *