Webtuning

Konečně jsem se dostal ke spuštění dalších komponent našeho webového systému. Máte k dispozici stránku s často kladenými otázkami (FAQ).  Často opakujicí dotazy jsme zařadili na tuto stránku a dle potřeby zde budou probíhat pravidelné úpravy. Nenašli jste odpověď na to, co vás zajímalo? Neváhejte se zeptat. Snažíme se odpovídat všem. Někdy není dostatek času odpovědět hned, takže buďte prosím tolerantní. Pokud bude váš dotaz spadat do skupiny opakujících se dotazů, může být následně také umístěn do této sekce webu.

Další komponenta je, již několikrát zmiňovaná, Směnárna podtácků. Tentokrát jde již o ostrý test provozu. Pro vložení vašeho tácku ke směně si nemusíte na našem webu vytvářet účet. Stačí zadat emailovou adresu na které, vás budou případní zajemci o vámi nabízený tácek kontaktovat. Po konzultaci s uživateli bylo doplněno pole pro vložení obrázku podtácku a provedeno několik dalších úprav. Nebojte se směnárnu vyzkoušet a s případnými dotazy nebo problémy se systémem se na nás obraťte. Pokud se ihned po vložení nezobrazí tácek na webu, tak nepanikařte. V testovacím provozu je nastaveno manuální schvalovaní tácků – lidově řečeno nám každý tácek na začátku projde rukama.

Uživejte si náš web, pijte BEERANKA a s alkoholem to přehánějte jen, když na to máte náladu. Jelikož to jinak stojí za prd…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *